Şaban Yılmaz Haberleri

Şaban Yılmaz haber, Şaban Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şaban Yılmaz - 15.08.2021
Pamukkale Yağlı Güreşleri, 500 pehlivanın katılımıyla Denizli'de düzenlenecek
Organizasyona, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde altın kemer kazanan şampiyon başpehlivanlar Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Recep Kara, Orhan Okulu, Şaban Yılmaz, Osman Aynur ve Mehmet Yeşil Yeşil'in de katılacağı aktarıldı.
Şaban Yılmaz - 12.08.2021
Elektrik Kesintisi
Hatay'nın Defne İlçesi Aşağıokçular Mahallesi Parlak Yıldız, Fehim Göçer, İstiklal Cad. 1. Çıkmaz, Baklacı, İstiklal 1, Atatürk 2, Yüce, Sağlık, Karanfil, Bilgiç, Çiçek, Mansuroğlu, Nergiz 3, Lale, Vali Sami Oytun, Çam, Lavinya, 2127., Dinç, Şaban Yılmaz, Bulunamayan, 2129.
Şaban Yılmaz - 11.07.2021
Kırkpınar'da başpehlivanlık ilk tur kura çekimi yapıldı
Öne çıkan bazı pehlivanların eşleşmeleri şöyle: "Kürşat Şevki Kormaz ile Turan Balaban, Hüseyin Gümüşalan ile İbrahim Çoraman, Orhan Okulu ile Ahmet Selbest, Şaban Yılmaz ile Abdullah Güngör, Faruk Akkoyun ile Ali Altun, Fatih Atlı ile Semih Turgut, Fatih Koyuncu ile Mehmet Yeşil Yeşil, Recep Kara ile Onur Balcı.
Şaban Yılmaz - 11.07.2021
Kırkpınar'da 54 başpehlivan kol bağladı
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, başpehlivanlık güreşlerinin ilk turu başladı.
Şaban Yılmaz - 11.07.2021
Pehlivan Yeşil Yeşil'den erken veda
Favori isimler Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Recep Kara, Şaban Yılmaz ve Fatih Atlı ise bir üst tura yükselen isimler oldular.
Şaban Yılmaz - 11.07.2021
Son dakika haberleri: Kırkpınar'da ikinci tura yükselen başpehlivanlar belli oldu
2. tura yükselen başpehlivanlar şöyle: "Kürşat Şevki Korkmaz, Serkan Serttürk, Salih Erinç, Osman Aynur, Hüseyin Gümüşalan, Orhan Okulu, Hüseyin İyican, İsmail Erkal, İsmail Koç, Furkan Durmuş Altın, Şaban Yılmaz, Yalçın Üncül, Faruk Akkoyun, Serhat Gökmen, Fatih Atlı, Özkan Yılmaz, Fatih Koyuncu, Cengizhan Şimşek, Tanju Gemici, Yıldıray Akın, Mecit Yıldırım, Ali Gürbüz, Ertuğrul Dağdeviren, Salih Dorum, Recep Kara, Kaan Kaya, Mustafa Batu.
Şaban Yılmaz - 11.07.2021
Kırkpınar'da çeyrek finalistler belli oldu
Çeyrek finale kalan isimler: Osman Aynur, İsmail Koç, Serhat Gökmen, Şaban Yılmaz, Faruk Akkoyun, Ali Gürbüz, Yıldıray Akın ve Orhan Okulu adını çeyrek finale yazdırdı.
Şaban Yılmaz - 10.07.2021
Kırkpınar'da ikinci gün müsabakaları sona erdi
Başpehlivanlık kategorisinde rakiplerini yenerek çeyrek finale yükselen Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Osman Aynur, Serhat Gökmen, İsmail Koç, Yıldıray Akın, Şaban Yılmaz ve Faruk Akkoyun er meydanına çıkacak.
Şaban Yılmaz - 10.07.2021
Kırkpınar'da çeyrek finalistler belli oldu
Şaban Yılmaz-Hüseyin Gümüşalan güreşi ise en sert geçen müsabaka oldu.
Şaban Yılmaz - 10.07.2021
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde 2. tur güreşleri tamamlandı
Cazgırın salavatlaması sonrası peşreve çıkan pehlivanlar tribünleri selamladı. Serkan Serttürk, Kürşat Şevki Korkmaz, Şaban Yılmaz, Salih Erinç ve Fatih Koyuncu çektikleri kura gereği güreşmeden 3.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şaban Yılmaz Haberleri | Şaban Yılmaz Kimdir - Haberler - Şaban Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şaban Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 83 YIL ARADAN SONRA ATATÜRK ANISINA 'ULUGAZİ YAĞLI GÜREŞLERİ' YAPILDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 11:21:22. #1.16#

title