Russell Crowe Geldi, Cüneyt Özdemir Yayını Kesti

Russell Crowe Geldi, Cüneyt Özdemir Yayını Kesti

Kanal D Haber'e Son Umut filminin oyuncuları katıldı. Russell Crowe ise programın son anına yetişebildi. Ancak o anlarda Özdemir yayını kesmek zorunda kaldı.

05.12.2014 20:05 | Son Güncelleme: 05.12.2014 20:35

'Son Umut' filminin oyuncuları Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Olga Kurylenko ve Russell Crowe Kanal D Ana Haber'de Cüneyt Özdemir'in konuğu oldu. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'la eğlenceli bir sohbet gerçekleştiren Özdemir, Russell Crowe canlı yayına geldiği anda yayını kesmek zorunda kaldı. Programa geç kalan Crowe'un, çok kısa bir konuşma yapabilmesi ünlü yıldızın hayranlarını üzdü.

CEM YILMAZ'DAN 'İNCE' GÖNDERME

Yayının başında Cem Yılmaz, Özdemir'in "Beni duyabiliyor musun Cem? sorusuna, "Duyabildiğim kadar anlıyorum da" diyerek Özdemir'in Muharrem İnce ile yaşadığı tartışmaya göndermede bulundu.

Hatırlanacağı üzere CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Yalova'da kesilen ağaçlar için Kanal D Ana Haber'de Türkiye'den özür dilemişti. Yalova Belediyesi'nin Karayolları tarafından ağaç katliamına zorlandığını iddia eden İnce, ağaç kesimiyle ilgili gerekçeleri sıralaması Cüneyt Özdemir'in tepkisine sebep olmuştu. İnce, canlı yayında Özdemir'i duyamadığından yakınınca da Özdemir, İnce'ye "Sizin anlayacağınız biçimde" söyleyim deyince ortam gerilmişti. İnce, Özdemir'e "Cüneyt Bey benim bir soruyu anlamakla ilgili bir sıkıntım yok. Duymakla ilgili sıkıntım var. Sizin arkadaşlarınız buraya yüksek sesli bir kulaklık getirseydi ben daha net duyardım. Benim duymakla ilgili sıkıntım var" cevabını vermişti.

RUSSELL CROWE GELDİ, CANLI YAYIN BİTTİ

Son Umut filminin oyuncuları programdaki yerlerini almasına rağmen Russell Crowe'un canlı yayında olmadığı fark edildi. Programın son anlarına yetişen Crowe, Özdemir'in "Heyecanlı mısın neler hissediyorsun?" sorusuna "Heyecanlıyım, heyecandan bekleyemiyorum. Kulaklığımı bile takamadım heyecandan." diyerek yanıt verdi. Russell Crowe'dan özür dileyen Özdemir, "Bir ana haber bülteninde süreyi çok fazla aşamıyoruz. En azından Russel Crowe'u da görmüş olduk" diyerek yayını kesti.

Kaynak: Haberler.Com

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title