Rahmi Koç, Bodrum'da verdiği partiye katılan herkesten koronavirüs testi istedi - Haberler
Haberi Paylaş

Rahmi Koç, Bodrum'da verdiği partiye katılan herkesten koronavirüs testi istedi

Haberler.com - Haberler | Yaşam

Türkiye'deki koronavirüs salgınında herkes farklı farklı tedbirler uygularken Rahmi Koç da bu kervana katıldı. Ünlü iş adamı Bodrum'da verdiği partiye katılanlardan koronavirüs testi istedi.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, her yıl düzenlediği parti için bu yıl bir şart koştu. Rahmi Koç, partisine davet ettiği kişilerden koronavirüs testi yaptırmasını istedi. Test yaptırmayanları ise partiye kabul etmedi.

"DAVETLİ SAYISINI KISITLI TUTMUŞ"

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, bu hassasiyeti köşesine şu şekilde taşıdı "Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç'un, her yıl Bodrum Divan Palmira'da verdiği geleneksel yaz davetini sessiz sedasız gerçekleştirdiğini öğrendim. Bu yılki davet, önceki davetlerden çok farklı olmuş çünkü bu kez davete, pandemi damgasını vurmuş! Rahmi Bey, pandemiden dolayı davetli sayısını çok kısıtlı tutmakla kalmayıp bir de davetlilerinden Kovid- 19 testi istemiş.

"TEST YAPTIRMAYANI DAVETE ALMAMIŞ"

Evet, yanlış okumadınız. Dostlarına gönderdiği davet mektubunda, davete gelmeden önce Amerikan Hastanesi'nde Kovid-19 testi yaptırmalarını rica etmiş. Test yaptırmayanı da davete almamış. 9 Ekim'de 90 yaşına basacak olan Rahmi Bey, ihtiyatlı davranmakta haklı ama dostlarından Kovid testi istemek de biraz abartı olmuş sanki!"

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Koç Holding, Rahmi Koç, Bodrum, Yaşam, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (18)
ahmet:bu aile gayri milli bir topluluk olup, ülkenin kanını sömürenlerin başında gelir. tüsiada kayıtlı bir tane milli insan yok. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
haklı:adam mal mı 90 yaşına gelmiş harcayacak tonla parası var neden sağlığından olsun kime ne Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
lsparta lı boksör:yahudiler fitnelikten zaman bulup tatil yapıyor şaşırdım Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title