AVM'ye Yaban Domuzu Girdi!

AVM'ye Yaban Domuzu Girdi!

Polonya'da bir alışveriş merkezine yaban domuzu girdi. Domuz 10 dakikalık mücadelenin ardından müşterilerin de yardımıyla binadan çıkartıldı.

Polonya'da bir alışveriş merkezine yaban domuzu girdi. Mağaza çalışanları ile domuz arasında yaşanan kovalamaca ilginç görüntüler oluşturdu.

YANGIN ÇIKIŞINI KIRIP GİRDİ

Polonya'nın Nowy Dwor Mazowiecki şehrindeki PSB Mrowka Alışveriş Merkezi alışılmadık görüntülere sahne oldu. Çalışanların tam mağazayı kapatmaya hazırlandıkları sırada içeri bir yaban domuzu girdi. Sesin geldiği yöne yönelen içeridekiler yangın çıkış kapısını kırarak içeri giren yaban domuzunu görünce şoke oldular. Davetsiz misafir dükkanın reyonları arasında koşmaya başlarken, ilk şoku atlatan market çalışanları da yaban domuzunu mağazadan çıkarmaya çalıştı.

MÜŞTERİLER DE YARDIM ETTİ

Manzara karşısında kimi müşteriler dehşeti yaşarken, kimileri ise yaban domuzunu dükkandan çıkarmak için çalışanlarla işbirliği yaptı. Mağaza içerisinde bir o yana bir bu yana koşan hayvan, bazı eşyaları da devirdi. Yaban domuzu, 10 dakikalık kovalamacanın ardından binadan çıktı. Mağaza sahiplerinden Rafal Celinski, hayvanın ardından köklü bir temizlik yaptıklarını söyledi.