Haberler

Uzun süredir sessizliğini koruyan Abdullah Gül'den seçim mesajı: Çıkan sonucu herkesin saygıyla karşılayacağına inancım tam

Abone Ol

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin sosyal medyadan paylaşım yaptı. Uzun süredir sessizliğini koruyan Gül, "Seçimlerin milletimize yakışır bir demokratik olgunluk içinde geçeceğine ve ortaya çıkacak milli iradenin herkes tarafından saygıyla karşılanacağına inancım tamdır. Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

2007-2014 arasında 11. Cumhurbaşkanı olarak görev yapan Abdullah Gül, uzun süren sessizliğini bozdu. Gül, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

DEMOKRASİ VURGUSU

Gül, seçimlerin demokratik olgunluk içinde geçeceğine ve sonucun herkes tarafından saygıyla karşılanacağına inandığını söyledi.

"ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLSUN"

Gül paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Seçimlerin milletimize yakışır bir demokratik olgunluk içinde geçeceğine ve ortaya çıkacak milli iradenin herkes tarafından saygıyla karşılanacağına inancım tamdır. Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."

İşte Gül'ün paylaşımı:

Uzun süredir sessizliğini koruyan Abdullah Gül'den seçim mesajı: Çıkan sonucu herkesin saygıyla karşılayacağına inancım tam

Mesut Şahin
Haberler.com - Politika

Abdullah Gül Politika Güncel Haberler

Yorumlar (2)

mehmet bilgili:

yapmaz desteklemez demezki ben onun sayesinde başbakan cumhurbaşkanı oldum demez

Cevap Yaz121Yayından Kaldır
idris Demirci:

Ne şiş yansın ne kebap. Yıllar önce bütün engellemelere rağmen sizi Cumhurbaşkanı yapan iradeye bir vefa borcu yok mu

Cevap Yaz1360Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title