Haberler

Tokat haberi | Selçuklu'da Yazır Kapalı Pazar açılışa hazırlanıyor

Güncelleme:

Edinilen Tokat gelişmesine göre Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Yazır Mahallesine kazandırılan Yazır Kapalı Pazarı'nın resmi açılışı 4 Ekim Salı günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Yazır Mahallesine kazandırılan Yazır Kapalı Pazarı'nın resmi açılışı 4 Ekim Salı günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

Selçuklu Belediyesi, ilçe sakinlerinin ve pazar esnafının konforunu ön planda tutmak için inşa ettiği mevcut kapalı pazar yerlerine yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu çerçevede Selçuklu'nun yoğun nüfuslu mahallerinden olan Yazır Mahallesinde yapımı tamamlanan Yazır Kapalı Pazar'ının resmi açılışı 4 Ekim Salı günü saat 11'de düzenlenecek program ile gerçekleşecek. 8 bin 758 metrekare alana sahip olan kapalı pazar bölge halkının ihtiyacını önemli ölçüde cevap verecek nitelikte oldu. Selçuklu Belediyesi, son dönemde açık pazar alanlarını kapalı ve modern hale getirirken bir taraftan da ilçenin farklı mahallerine yeni kapalı pazar alanları kazandırıyor. Modern altyapının fonksiyonel tasarımla birleştiği Yazır Kapalı Pazarı görsel estetiğin yanı sıra mevsim itibariyle yaz ve kış kullanım kolaylığı sağlayacak nitelikte oldu.

"Yazır Mahallemize modern bir kapalı pazar kazandırdık"

Selçuklu'daki pazar yerlerinin ilçe sakinlerinin ihtiyacına önemli ölçüde cevap verdiğini ifadeden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "Selçuklu Belediyesi olarak ilçemizdeki tüm pazar yerlerini belli bir standarda kavuşturmanın gayretindeyiz. Bu amaçla Selçuklu'da birçok mahallemizde bölge halkı ve pazar esnafı açısından kullanım kolaylığı sağlayacak fonksiyonel kapalı semt pazarları kazandırdık. Selçuklu Belediyesi olarak tüm hizmetlerimizin temel amacı hemşehrilerimize konforlu bir yaşam sunmak. Kısa süre önce hizmete sunduğumuz kapalı pazar yerlerinden sonra Yazır Mahallemize de bir kapalı pazar yeri yaparak mahallemize kazandırdık. Bu konforu diğer mahallelerimize de kazandırmak amacıyla yeni projeler geliştiriyoruz. İnşallah Yazır Kapalı Pazarımızın resmi açılışını 4 Ekim Salı günü saat 11'de gerçekleştireceğiz. Bu vesile ile vakti olan tüm hemşehrilerimi kapalı pazar açılışımıza davet ediyorum" dedi.

Yapımı tamamlanan Yazır Kapalı Pazar Yeri, 8 bin 758 metrekare olarak inşa edildi. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Hisarcık Selçuklu Konya Yazır Politika Haberler

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Bingöl'de madde bağımlısı şahıs sokaktakilere bıçakla saldırdı! 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

Bingöl'de madde bağımlısı şahıs sokaktakilere bıçakla saldırdı! 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title