Haberler

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: "Türk milletine ihanet edenlerin mutlak sondan kaçması mümkün değildir"

Güncelleme:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: "Türk milletine ihanet edenlerin mutlak sondan kaçması mümkün değildir" - "Halep oradaysa, Arşın burada hodri meydan" KAYSERİ - MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, "Türk milletine ihanet edenlerin mutlak sondan kaçması mümkün değildir" dedi.

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: "Türk milletine ihanet edenlerin mutlak sondan kaçması mümkün değildir"

- "Halep oradaysa, Arşın burada hodri meydan"

KAYSERİ - MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, "Türk milletine ihanet edenlerin mutlak sondan kaçması mümkün değildir" dedi.

Türk milletine ihanet edenlerin mutlak sonlarından kaçmasının mümkün olmayacağını söyleyen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek çağrısı yaparken diğer taraftan zillet ittifakının bütün bileşenlerini de desteklemeye yönelik güya Türkiye ve dünya kamuoyuna çağrıda bulunuyorlar. Bütün bunları yaparken bu terör örgütünün elebaşlarından biri çıktı dedi ki; bize bazı ülkeler geldi, bu ülkeler seçimler boyunca neler yapacağımızı söyledi, bizde bunları kabul ettik. kabul ettikleri hususlardan bir tanesi Kemal Kılıçdaroğlu'nun desteklenmesiymiş, bir diğer ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun desteklenmesi için güya eylemlerin durdurulmasıymış. İster eyleminizi durdurun, ister durdurmayın. Ne yaparsanız yapın ama aklınızdan çıkarmayın Türkiye bayrağı bir gün Kandil'de de Mahmur'da da dalgalanacak. Türkiye'ye ihanet eden, Türk milletine ihanet eden bu mutlak sondan bu hainlerin kurtulması mümkün değildir. İhanet ettikleri elden cezalarını da görmeleri muktedir ve mukadder olacaktır" dedi.

Özdemir, millet ittifakının milletin iradesini aşamayacağını söyleyerek, "Benzer şekilde bu terör örgütünün siyasi uzantısı olan HDP'nin de bir milletvekili de çıktı dedi ki, 'Biz 15 Mayıs sabahında İmralı'daki Abdullah Öcalan'ı çıkaracağız'. O zaman şu soruyu sormak bizim hakkımızdır; zillet ittifakı kendi arasında neyin pazarlığını yapmıştır? Cumhuriyet Halk Partisi ve Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti, PKK terör örgütüne ve PKK terör örgütünün siyasi uzantılarına hangi garantiyi vermiştir? Ne yaparsanız yapın bu milletin iradesini elbette ki aşamayacaksınız. Çok meşhur bir atasözümüz var, madem öyle biz de böyle seslenelim; Halep oradaysa arşın burada, buyurun hodri meydan. Bu milletin evlatları size izin verecek mi bunu hep beraber 15 Mayıs'ta göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

İsmail Özdemir MHP Politika Haberler

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title