Haberler

İvrindi'ye Gençlik Merkezi müjdesi

Güncelleme:

Ankara'da ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Gençlik ve Spor Bakanından İvrindi için Gençlik Merkezi yapılması müjdesi aldı.

Ankara'da ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Gençlik ve Spor Bakanından İvrindi için Gençlik Merkezi yapılması müjdesi aldı.

Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaret ve yapılan görüşmeler sonrası Başkan Cengiz "Gençlerimize müjde. Gençlik ve Spor Bakanımızın destekleri ile ilçemize gençlik merkezi kazandırıyoruz" mesajı verdi

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ile gerçekleştirdiği ziyaret sonrası Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan İvrindi için verilen iki adet sözden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Cengiz " İlçemiz gençlerine yönelik yatırımlarımız çok önemli. Her fırsatta bunu dile getiriyoruz. Kendi belediye imkanlarımız ile genç ve çocuklarımıza yönelik yaptığımız yatırımların yanında bu denli büyük yatırımlar daha da değer kazanıyor. İlçemizde bir adet Gençlik Merkezi var ama kullanımı açısından mevcut dönem Gençlik Merkezi projelerinin biraz gölgesinde kalıyor. Bugün Milletvekilimiz Mustafa Canbey ile birlikte bakanımızı ziyaretimizde ilçemize daha donanımlı bir Gençlik Merkezi yapılmasına yönelik söz aldık. İnşallah en kısa sürede resmi prosedürler halledilecek ve ilk kazmayı vuracağız.

Yarı olimpik yüzme havuzu için 2 milyon liralık ek ödenek

2024 yılı seçimlerinde İvrindi için "Yatırımın Merkezi" olarak bilineceğini ifade eden Başkan Cengiz " Çok kısa süre önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçemize verilen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu sözü için ilk kazmayı vurduk. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile 2021 yılı içerisinde imzaladığımız protokol miktarı 3.750.000 TL+ KDV. İnşaat malzemelerine gelen zamlar sonrası çıktığımız ihale bedeli ise 6.771.000 TL+ KDV. Bu aradaki yüksek meblağın karşılanması yönünde Milletvekilimiz Mustafa Canbey ile birlikte sayın Bakanımızdan destek istedik. Sayın Bakanımızdan da bu konuda 2 milyon liralık ekstra destek sözünü aldık. Sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na verdiği destekler sebebiyle teşekkür ediyorum. İnşallah yüzme havuzumuzu da 2022 yılı içerisinde bitirerek hizmete açacağız.

Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerde Ankara'da her zaman desteğini hissettiğimiz birilerinin olmasının çok önemli bir güç olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Cengiz "İlçemize hizmet yolunda gerçekleştirdiğimiz temaslarda desteğini her zaman hissettiğimiz, bizimle beraber koşturan, memleketine hizmet yolunda dertlenen Milletvekilimiz Mustafa Canbey ve diğer Milletvekillerimize ilçem ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum" - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Kasapoğlu Mustafa Canbey Yusuf Cengiz gençlik Politika Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title