Haberi Paylaş

Gençlere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, gördüğü pankarta kayıtsız kalamadı: 8 ay sonra birilerini deli edeceksiniz

Politika Haberleri

Sakarya'da gençlere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kalabalığın arasında üzerinde "4 yıldır seçim görmedik delleniyoruz" yazan bir pankart dikkatini çekti. Seçime 8 ay kaldığını ifade eden Erdoğan, "8 ay sonra birilerini inanıyorum ki siz deli edeceksiniz. Çünkü onlar gençlik nedir bilmiyorlar. Gençlik burada. İşte biz şimdi gençlerle buradayız" dedi. Bu sözler salon tarafından alkışla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Demokrasi Meydanı'nda Sakarya Acil Durum Hastanesi, büyükşehir yatırımları ve eğitim yatırımları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine katılmasının ardından Serdivan Kapalı Spor Salonu'nda "İlk Oyum Erdoğan'a, İlk Oyum AK Parti'ye Gençlik Buluşması"na katıldı.

"8 AY SONRA BİRİLERİNİ DELİ EDECEKSİNİZ"

Burada gençlere hitap eden Erdoğan'ın kalabalığın arasında gördüğü bir pankart dikkatini çekti. Pankarttaki "4 yıldır seçim görmedik delleniyoruz" yazısına yönelik Erdoğan, "Öyle mi? E geldi. 8 ay var. 8 ay sonra birilerini inananıyorum ki siz deli edeceksiniz. Çünkü onlar gençlik nedir bilmiyorlar. Gençlik burada. İşte biz şimdi gençlerle buradayız" dedi. Bu sözler sonrası salon alkışlarla tepki verdi.

Gençlere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gördüğü pankarta kayıtsız kalamadı: 8 ay sonra birilerini deli edeceksiniz

"SOSYAL MEDYA İLLÜZYONLARIYLA SİZİ YÖNLENDİRMELERİNE İZİN VERMEYİN"

Sözlerini sürdüren Erdoğan, "2023 seçimlerinde 6 milyon gencimiz ilk defa sandığa gidecek. Özgür iradeleriyle oy kullanacaklar. Sosyal medya illüzyonlarıyla, altı boş vaatlerle kimsenin sizin yönlendirmesine izin vermeyin. Türkiye'nin geleceğini zihni ve bedeni esir edilmiş mankurtlara değil, ancak fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, ufku açık gençlere emanet edebiliriz" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Recep Tayyip Erdoğan Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Ayhan Arpac:

Kimse kusura bakmasın iş var ama herkes az çalısım çok kazanım peşinde adam ins muhendisi olmuş hala alıyor askeri ücret alıyorum diye yalan konuşuyorsun bunu sende biliyorsun

Hasan Hüseyin Şahin :

beyefendi nerede mesleğimize göre iş varsa çalışalım işkembeden sıkması kolay tuzu kuru olanlara

Bilir Kişi:

Şimdi o muhalifler ne oldu biliyor musun? Sünger gibi çektiler sünger :)

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title