Haberler

Fayans Ustasının Siyasi Mücadelesi

"Milli İttifak"ın Edirne milletvekili adayı Arif Köroğlu'nun konuşması Fayans ustasının siyasi mücadelesi- Saadet Partisi ve BBP'nin oluşturduğu "Milli ittifak"ın Edirne milletvekili adayı Köroğlu, gündüz inşaatlarda çalışarak ailesini geçindiriyor, akşamları da seçmenleriyle buluşuyor SALİH BARAN - Saadet Partisi ve BBP'nin oluşturduğu "Milli İttifak"ın Edirne milletvekili adayı Arif Köroğlu, gündüz inşaatlarda çalışarak ailesini geçindiriyor, akşamları da seçmene projelerini anlatıyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- "Milli İttifak"ın Edirne milletvekili adayı Arif Köroğlu'nun konuşması Fayans ustasının siyasi mücadelesi- Saadet Partisi ve BBP'nin oluşturduğu "Milli ittifak"ın Edirne milletvekili adayı Köroğlu, gündüz inşaatlarda çalışarak ailesini geçindiriyor, akşamları da seçmenleriyle buluşuyor SALİH BARAN - Saadet Partisi ve BBP'nin oluşturduğu "Milli İttifak"ın Edirne milletvekili adayı Arif Köroğlu, gündüz inşaatlarda çalışarak ailesini geçindiriyor, akşamları da seçmene projelerini anlatıyor.Uzun yıllar BBP Edirne İl Başkanlığı görevini yürüten Köroğlu, genel seçimde "Milli İttifak"ın listesinden ikinci sıradan milletvekili adayı oldu. Kentteki "en iyi fayans ustası" olarak tanıtan Köroğlu, hem ailesinin geçimi hem de siyasette harcayacağı parayı kazanmak için inşaatlarda çalışıyor.Bu durumda sabah erken saatlerde işe koyulan seramik ustası siyasetçi, gündüz inşaatların seramik ve fayans işlerini yapıyor, sonra da seçmenle buluşuyor.Bir evin seramik işlerini yaparken AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Köroğlu, kendisinin siyasete para kazanmak için girmediğini söyledi.Yaklaşık 25 yıldır inandığı davanın devamı için kazandığı paranın büyük kısmını siyasete harcadığını ifade eden Köroğlu, "Edirne'de 20 yıldan bu yana BBP İl Başkanı olarak siyasetin içerisindeyim. Geçen yıl Edirne Belediye Başkanı bu seçimlerde de milletvekili adayı oldum. Rahmetli şehit liderimizin 'Bizim arkamızda kimse yok, millet vardır' sözü rotamızdır" diye konuştu.Milletvekili adayı Arif Köroğlu, siyasette en büyük sermayenin dürüstlük olduğunu vurgulayarak, toplumda genel bir refah ve huzur ortamı arzuladığı için siyaset yaptığını anlattı. Köroğlu, "23 yıldan beri ne kazandıysam yarısını aileme yarısını partimin giderine ayırdım. Önce millet huzurlu olmalı. İşsizlik çok fazla. Milletimizin alnı ak, başı dik yürümesini istiyoruz. İnşallah 7 Haziran'da ülkemiz güzel yerlere gelecek. Biz ithal buğday değiliz, bizim çekirdeğimiz neyse tepemizdeki de aynıdır. Seçimler de hayırlara vesile olsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Politika

Arif Köroğlu Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

title