Haberler

Fatih Erbakan Kütahya'da Ziyaretlerde Bulundu

Güncelleme:

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kütahya'nın Simav ve Tavşanlı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. Simav ilçesinde Güney Belde Belediye Başkanı Ali Okumuş'u ziyaret eden Erbakan, daha sonra Tavşanlı ilçesine geçerek Tepecik Belediye Başkanı Veysel Tekin'i ziyaret etti. Erbakan, Kütahya'daki belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı hizmetler yapacaklarını belirtti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kütahya'nın Simav ve Tavşanlı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Simav ilçesi Güney Belde Belediye Başkanı Ali Okumuş'u makamında ziyaret eden Erbakan, daha sonra esnafı ziyaret etti.

Daha sonra Tavşanlı ilçesine bağlı Tepecik beldesine gelen Erbakan, belde girişinde Tepecik Belediye Başkanı Veysel Tekin, Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin ve partililer tarafından karşılandı.

Tepecik Belediye Başkanı Veysel Tekin'i makamında ziyaret eden Erbakan, halkla selamlaşarak esnaf ziyaretinde bulundu.

Erbakan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, 31 Mart'taki Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Kütahya'da Yeniden Refah Partisi'nden kazanan belediye başkanlarını ziyaret ettiklerini söyledi.

Kütahya'daki üç belediyede hayırlı hizmetler yapılacağına değinen Erbakan, şunları kaydetti:

"Türkiye genelinde kazandığımız 63 belediyede ahlaklı belediyecilik anlayışıyla, Milli Görüş belediyeciliği anlayışıyla en hayırlı hizmetleri yapacağımıza inanıyorum. İnşallah aynen 1989-1994'teki Milli Görüş'ün milletimize efsane hizmet yaptığı gibi yeni dönemde de aynı hizmetlerin inşallah yapılacağını ifade ediyoruz. Hem Kütahya'da hem de diğer belediyelerimizde öyle olacak. Yeniden Refah Partili belediye başkaları bu işi bir ticaret olarak değil ibadet olarak yapacaklar. İbadet aşkı ile yapılan çalışmalarda ne israf olur ne kayırma olur ne yolsuzluk olur ne borç olur ne faiz olur ne torpil ne adaletsizlik olur. Bunların hiçbiri olmayacak."

Konuşmasının ardından Belediye Başkanı Tekin, Erbakan'a çeşitli hediyeler takdim etti.

Ardından beldeden ayrılarak Tavşanlı'ya geçen Erbakan, Belediye Başkanı Ali Kemal Derin'i makamında ziyaret etti. Belediye girişinde vatandaşlarla hatıra fotoğraf çektiren Erbakan, ziyaretin ardından ilçeden ayrıldı.

Kaynak: AA / Politika

Fatih Erbakan Ali Okumuş Tavşanlı Tepecik Kütahya Simav Refah Politika Güncel Haberler

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Spor Smart CANLI izle! (LUGANO FENERBAHÇE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 23 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! D-Smart GO Spor Smart CANLI izle! Lugano Fenerbahçe Spor Smart şifresiz canlı yayın linki!
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title