Haberler

Eski Başbakan Tansu Çiller'den Murat Kurum'a destek: İstanbullu bu heyecanı arıyordu, hayırlı olsun

Güncelleme:

Eski Başbakan Tansu Çiller, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum'a desteğini ilan etti. İstanbul'u Büyüten Kadınlar Programı'nda konuşan Murat Kurum'u dinledikten sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Çiller, "Murat Kurum İstanbul'a büyük bir heyecanla geliyor, İstanbullu bu heyecanı arıyordu. Çok önemli noktalara değindi. İstanbul için hayırlı olsun." dedi.

TANSU ÇİLLER'DEN MURAT KURUM'A DESTEK

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul'u Büyüten Kadınlar Programı'nda açıklamalarda bulundu. Kurum'u dinleyenler arasında eski Başbakan Tansu Çiller de vardı.

Eski Başbakan Tansu Çiller'den Murat Kurum'a destek: İstanbullu bu heyecanı arıyordu, hayırlı olsun

"MURAT KURUM İSTANBUL'A BÜYÜK BİR HEYECANLA GELİYOR"

Programın ardından gazetecilere konuşan Tansu Çiller, Murat Kurum'a desteğini açıkça ilan etti. İstanbul'a hayırlı olmasını dileyen Çiller şunları söyledi: "Murat Kurum İstanbul'a büyük bir heyecanla geliyor. İstanbullu bu heyecanı arıyordu. Çok önemli noktalara değindi.

"BENİ ÇOK HEYECANLANDIRDI"

Bence en önemlisi depremdi. Deprem geliyor İstanbul'a. Ulaştırmada çok büyük zaman kaybediyor İstanbul. İstihdam konusuna değindi. Beni çok heyecanlandırdı. Çünkü gençlerimizin ve kadınlarımızın çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kadınlarımız istihdamı evladı ve eşi için ister ama kendisi için de ister. Burada ilk kadın kredilerini veren birisi olarak bu beni heyecanlandırdı.

Eski Başbakan Tansu Çiller'den Murat Kurum'a destek: İstanbullu bu heyecanı arıyordu, hayırlı olsun

"İSTANBUL İÇİN HAYIRLI OLSUN"

Umuyorum bu alanda belediyecilikle birleştirilerek bir demokratik açılım haline getirilebilir. Bu işte mutlaka bankalarımızın da dahli olacaktır. Böyle ele alınırsa İstanbul için çok şey yapılacaktır. Buna inanıyorum. İstanbul için hayırlı olsun."

Kaynak: Haberler.com / Politika

Ekrem İmamoğlu Tansu Çiller Murat Kurum Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

16 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 16 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Threads hesabı kapanırsa Instagram da kapanır mı, ne olur? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 16 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 16 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 16 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 16 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 16 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 16 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Kabine Toplantısı konuları neler? 15 Nisan Kabine Toplantısı gündeminde neler var? Threads tekrar ne zaman açılacak? Threads tekrar açılacak mı, tamamen mi kapatılıyor? 30 Kasım hangi burç? Kasım'ın 30'u hangi burçtur? 30 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 30 Kasım hangi burca ait?
500

Yorumlar (44)

Janoo Jsnoo:

Mafya kraliçesi yine sesizligini bozmustur

610
98
yanıtYanıtla
Tutankamon Hoca:

Söpüşcü Söğüşcüyü destekler bizim söğüşcü ahmet abi var keşke herkes söğüşccü olusa söğüşün tadını yiyen bilir diyor

yanıt29
yanıt1
Bir garip yolcu:

İşler tıkırında bal tutan parmağını yalar bu duzende sistem bozuk ...nasıl samimiyet bekleyebilirsiniz ki ...bu duzende bu sistemde halkı tabayı düşünen yok kalkmış İstanbul'lu bu heyecani arıyordu diyo LUTFEN KENDİ ADINA KONUS PATRONİCE TANSU HANİM

yanıt43
yanıt4
sade vatandaş:

o kadar menfaat bana verseler bende desteklerim bu ülke milletin yerine endi çıkar ve menfaatlerini kollayanlar yüzünden bu halde

511
78
yanıtYanıtla
EkSeS:

Menfaatci oldugunu yazman yeterli zaten.

yanıt20
yanıt19
BUĞRA EMRECİKSİN:

Baboş hem diyorsun ki bana da menfaat sağlasalar bende desteklerim hem de menfaatçilere kızıyorsun onlar yüzünden bu haldeyiz diyorsun bu ne yaman çelişki... :))) Ya olduğunuz gibi görünün yada göründüğünüz gibi olun, iki yüzlü davranmayın.

yanıt4
yanıt1
Seko:

Şaşırdıkmı tabi ki hayır.....

487
62
yanıtYanıtla
özen66:

secım gecelerı şaşırmanız sızlere yetıyor :)

yanıt47
yanıt142
Adam Bey:

Haha İmamoğlu İstanbulu alır yine. Görecez.

402
123
yanıtYanıtla
Malatyalı:

Bundan mi medet bekliyorlar. Kim bu . Çokta tın.

381
63
yanıtYanıtla
Tüm 44 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title