Haberi Paylaş

Törene damga vuran anlar! Kılıçdaroğlu'nu "Cumhurbaşkanım" diyerek sahneye çağırdı

Politika Haberleri

Edirne'de Büyük Taarruz'un 100. Yılında Büyük Balkan buluşmasında ilginç anlar yaşandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu "Sayın Cumhurbaşkanım" diyerek kürsüye davet etti.

6'lı masanın Cumhurbaşkanı olarak ismi son dönemde öne çıkan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Edirne'de büyük bir sürpriz yapıldı. Kılıçdaroğlu, Büyük Taarruz'un 100. Yılında Büyük Balkan Buluşması etkinliği için Edirne'ye gitti.

"SAYIN CUMHURBAŞKANIM" DİYE ÇAĞIRDI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kemal Kılıçdaroğlu'nu "Sayın Cumhurbaşkanım" diyerek kürsüye çağırdı.

"13. CUMHURBAŞKANI KILIÇDAROĞLU OLACAK"

Gürkan, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "2023 Haziranı'nda seçilecek Cumhurbaşkanı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı olacak. O tarihte Mustafa Kemal'in kurduğu Cumhuriyet'in Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturacak kişi Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Sayın Cumhurbaşkanım sizi konuşmalarınızı yapmak üzere kürsüye davet ediyorum."

Haberler.com - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Edirne Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (15)

Zulkarneyn :

Erdoğan bu vatana hizmet etmişken, bunların tek derdi makam ve mevkii. O mevkiilere gelebilmek için bütün konsolosluklardaki kağıtlara imzaları attılar.

Ali KARA :

Türkiye Cumhuriyetinde seçilmiş bir Cumhurbaşkanı var ve inşallah var olmaya devam edecektir, O da Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bu arkadaşın yaptığı T.C. Anayasasına ve mer'i mevzuata aykırı bir üsluptur. düpedüz densizliktir bu.

Wonder Woman:

Kimin cumhurbaşkanı olacağı önemli değil 2023te başa gelen zamları düşürecek mi?kiralar ev fiyatları düşecek mi?Yoksa daha mı kötü olacak?Tabiki kişiler geçici Kalıcı olan Türkiye Cumhuriyetidir.Bu millete yakışır hain olmayan kukla olmayan bi lider isterim

Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title