Haberi Paylaş

Deniz Baykal'ın oğlundan gündem yaratan iddiaya yanıt: Babam CHP'den istifa etmeyi asla düşünmüyor

Politika Haberleri

Kızı Aslı Baykal'ın CHP'den istifa etmesinin ardından eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da partisinden istifa edeceği iddiası kulislere bomba gibi düştü. Gündem yaratan iddiaya yanıt ise Deniz Baykal'ın oğlu Ataç Baykal'dan geldi. Baykal, "Babam, kendisi CHP'den istifa etmeyi asla düşünmüyor, herkese de sakın istifa etmeyin diye telkinde bulunuyor" ifadesini kullandı.

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'ın CHP'den istifa etmesinin ardından Deniz Baykal'ın da istifa edeceği iddialarının çıkması üzerine oğlu Ataç Baykal'dan açıklama geldi.

Ataç Baykal katıldığı bir yayında şunları söyledi; "Babam ile konuştum. Aslı'nın CHP üyeliğinden istifasını kendisi ile konuşmadığını, hatta istifa ettikten sonra haber verdiğini söyledi. Aslı'nın istifası Deniz Baykal ve ailesini bağlayıcı bir görüşün sonucu alınmış bir karar değildir.

Deniz Baykal'ın oğlundan gündem yaratan iddiaya yanıt: Babam CHP'den istifa etmeyi asla düşünmüyorEski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve kızı Aslı Baykal.

Babam, kendisi CHP'den istifa etmeyi asla düşünmüyor, herkese de sakın istifa etmeyin diye telkinde bulunuyor. Aslı'nın istifası için babam, 'Bana bu bildirildi, oturup konuşalım diye önceden sorulmadı' dedi."

Ataç Baykal, "Ben Aslı'nın CHP üyesi bile olduğunu bilmiyordum. Bu tartışmalar üzerine üye olduğunu öğrendim. Devlet memuru olmasaydım ben bugün CHP'ye üye olurdum" dedi.

Haberler.com - Politika

Deniz Baykal Aslı Baykal Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

corci:

herkes bir gün yaşlanacak elbette, bugüne kadar zaten alacağını aldın, hala neyin hırsıdır bu, partiye zarar vermekten başka ne işe yarıyor bu ısrar?

Cevap Yaz319Yayından Kaldır
Güray Dilli :

Yapacak işleri vardır

01Yayından Kaldır
mardinli yiğit:

bu haliyle aylık 60 bin maaşı var baykalın. topluma ne faydası var

Cevap Yaz378Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title