Haberler

Çorum'dan Milletvekili Seçilen Kurt, Meclise Eşi ile Birlikte Geldi

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde Çorum’dan milletvekili seçilen Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Meclise gelerek kaydını yaptırdı.

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde Çorum'dan milletvekili seçilen Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Meclise gelerek kaydını yaptırdı. Kurt'un milletvekili rozetini eşi İlhan Ertan Kurt taktı.

7 Haziran Milletvekili Genel seçimlerinin ardından Seçim Kurulundan mazbatasını alan milletvekilleri, Meclise gelmeye başladı. Çorum'dan milletvekili seçilen AK Partili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, mazbatasını teslim ettiği Meclis'te kaydını yaptırdıktan sonra parmak izini verdi, banka hesabını açtırdı ve ardından da rozetini aldı. Kurt'un rozetini eşi İlhan Ertan Kurt alırken, yine kendi elleri ile eşinin rozetini taktı.

2 Çocuk annesi olan Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, "Heyecanlıyız. Bundan sonraki süreçte de ilimiz ve ülkemiz için, geleceğimiz ve çocuklarımız için çalışacağız. Biz bir anneyiz, yüreğimizle düşünüyoruz, kalbimiz ve emeğimizi ortaya koyuyoruz, inşallah bu süreçte Türkiye için en hayırlı kararlarda imzamız olacak" dedi. Çorum'a taşınacağını belirten Kurt, "Meclisin olmadığı günlerde Çorum'da olacağız" açıklamasında bulunarak, kendisinin mazbata heyecanı, ilkokul 4. ve orta öğretim 7. sınıftaki çocuklarının da karne heyecanı yaşadıklarını kaydetti.

Ayrıca AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı da mazbatasını Meclise teslim ederek kaydını yaptırdı. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Ak Parti Çorum Politika Güncel Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title