Haberler

CHP'li Eren Erdem: Seçimden önce ankette Erdoğan'ın karşısına Atilla Taş'ı koyduk, oyları kafa kafayaydı

Güncelleme:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sosyal Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem'e katıldığı bir yayında "Kutu kola, Erdoğan'a karşı yüzde 48,7 çıktı" açıklamaları soruldu. Böyle bir araştırma yapıldığını ifade eden Erdem, "Seçimden önce 'Atilla Taş mı, Erdoğan mı?' anketi de yaptırdık. Atilla Taş, Erdoğan'la kafa kafaya oy almıştı" dedi.

Seçimlerden önce "Yaptırdığım bir ankette Kutu kola, Erdoğan'a karşı yüzde 48,7 çıktı" açıklamalarında bulunan CHP'li Eren Erdem, katıldığı bir canlı yayında bu kez de "Yaptırdığımız bir ankette Erdoğan'a karşı Atilla Taş'ı da sorduk. Fena değildi. Kafa kafayaydı oyu" dedi.

"KUTU KOLA YÜZDE 48.7 ÇIKTI"

14 Mayıs ve 28 Mayıs'ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sandıktan zaferle çıktı. Seçimden önce "Para verip bir araştırma yaptırdım. Erdoğan'ın karşısına kutu kola aday olursa hangisine oy verirsiniz? Kutu kola yüzde 48.7 çıktı." diyen CHP Sosyal Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem'e KRT TV yayınında o sözleri soruldu.

"ATİLLA TAŞ'I DA SORDUK"

Söz konusu anketi yaptırdığını ifade eden Erdem, "Yaptırdığımız bir ankette Erdoğan'a karşı Atilla Taş'ı da sorduk. Fena değildi. Kafa kafayaydı oyu" dedi.

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Eren Erdem Atilla Taş Politika Haberler

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Çorum'da dilencilik yapan kadının banka hesabındaki para şaşkına çevirdi

Çorum'da dilencilik yapan kadının banka hesabındaki para şaşkına çevirdi

500

Yorumlar (2)

sade vatandaş:

buradaki sözlerden iki türlü anlam çıkarılabilir her iki adayda atilla taş ve kolaya karşı zayıf kalıyor denilmek isteniyor her ikiside olabilir her biride bunu nasıl anladığınıza bağlı

5
2
yanıtYanıtla
Muhammet Güzel:

Kolaya karşı Kılıçdaroğlu anketi yapılsa kola %70 ile alırdı.

6
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title