Haberler

CHP Genel Başkanı Özgür Özel İzmir'de İktidar Kalmak İstiyor

Güncelleme:

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir'de her zaman iktidar kalmak istediklerini ve bu durumu ülkedeki iktidara taşımak durumunda olduklarını söyledi. Özel, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay, Karabağlar Belediye Başkan adayı Helil Kınay ve İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ile Karabağlar'daki Uğur Mumcu Parkı'nda düzenlenen halk buluşması etkinliğine katıldı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir'de her zaman iktidar kalmak istediklerini ve bu durumu ülkedeki iktidara taşımak durumunda olduklarını söyledi.

Özel, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay, Karabağlar Belediye Başkan adayı Helil Kınay ve İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ile Karabağlar'daki Uğur Mumcu Parkı'nda düzenlenen halk buluşması etkinliğine katıldı.

Yaptığı konuşmada bugün tanıttıkları 30 belediye başkanı adayından 9'unun kadın olduğuna dikkati çeken Özel, adaylarının inançlı, kararlı, iyi eğitimli ve motivasyonlarının çok yüksek olduğunu dile getirdi.

Özel, şunları söyledi:

"İzmir'de yaptırdığımız tüm ölçüm ve beklenti anketlerinde İzmir seçmeni bizden daha çok kadın ve genç aday istedi. Kadın ve gençler için cumhuriyetin önemini bilen İzmir seçmenine kadın ve genç adaylarımızı emanet etmeye geldik. Sizden aldığı destekle Karabağlar'ın yüzünü güldürecek Helin Kınay. Eğitimli, birkaç yabancı dil bilen, birden fazla yüksek lisans yapmış, konunun uzmanı arkadaşlar, bunlar İzmir'e de iyi gelecek. 15-20 yıl sonra da Türkiye'deki en önemli görevlerde hep onları ve kadrolarını göreceğiz."

"Tunç Soyer'e teşekkür"

Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in de kentin ve partinin bir değeri olduğunu belirterek, katılımcılardan Soyer için de teşekkür alkışı rica ettiğini söyledi.

Partisinin yürüyüşünün "cumhuriyet", "demokrasi" ve "kalkınma" yürüyüşü olduğunu söyleyen Özel, "CHP olarak iktidar olmak, bu kentte iktidar kalmak ve bu kentteki iktidarımızı ülkedeki iktidara taşımak durumundayız." ifadelerini kullandı.

Buluşmada belediye başkanı adayları Cemil Tugay ve Helil Kınay da birer konuşma yaparak destek istedi.

Kaynak: AA / Politika

Cemil Tugay Karabağlar Uğur Mumcu İzmir İzmir Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title