Haberi Paylaş
Hollanda Büyükelçisi Şaban Dişli Merkeze Çekildi

Hollanda Büyükelçisi Şaban Dişli Merkeze Çekildi

Politika Haberleri

Aralarında Hollanda Büyükelçisi Şaban Dişli’nin de bulunduğu 9 büyükelçi merkeze çekildi.

Aralarında Hollanda Büyükelçisi Şaban Dişli'nin de bulunduğu 9 büyükelçi merkeze çekildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını taşıyan atama kararları Resmi Gazete'de bugün yayınlandı. Buna göre; Sayıştay Savcılığı'na Recep Çevik atandı. Kişisel Verileri Koruma Kurulu üyeliklerine ise Faruk Bilir ile Şaban Baba seçildi.

ŞABAN DİŞLİ'NİN DE ARALARINDA BULUNDUĞU 9 BÜYÜKELÇİ MERKEZE ÇEKİLDİ

Hollanda Büyükelçisi Şaban Dişli, Brezilya Büyükelçisi Murat Yavuz Ateş, Somali Büyükelçisi Mehmet Yılmaz, Vatikan Büyükelçisi Lütfullah Göktaş ve Tacikistan Büyükelçisi Emre Zeki Karagöl, Karadağ Büyükelçisi Songül Ozan, Romanya Büyükelçisi Füsun Aramaz, Fildişi Sahili Büyükelçisi Havva Yonca Gündüz Özçeri ve Bangladeş Büyükelçisi Mustafa Osman Turan merkeze alındı.

Hollanda Büyükelçiliği'ne İkili Siyasi İşler Genel Müdürü Selçuk Ünal, Brezilya Büyükelçiliği'ne Halil İbrahim Akça, Somali Büyükelçiliği'ne İbrahim Mete Yağlı, Vatikan Büyükelçiliği'ne Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Ufuk Ulutaş ve Tacikistan Büyükelçiliği'ne de Yurt Dışı Tanıtım Genel Müdür Yardımcısı Umut Acar, Karadağ Büyükelçiliği'ne Denizcilik, Havacılık ve Hudut Genel Müdür Yardımcısı Barış Kalkavan, Romanya Büyükelçiliği'ne Kuzey Avrupa Genel Müdür Yardımcısı Özgür Kıvanç Altan, Fildişi Büyükelçiliği'ne Batı Afrika Genel Müdür Yardımcısı Deniz Erdoğan Barım ve Bangladeş Büyükelçiliği'ne Amerika Genel Müdür Yardımcısı Ramis Şen atandı.

Kaynak: ANKA / Politika

Şaban Dişli Brezilya Hollanda Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title