Haberler

Bu sözler kime? Bahçeli'nin bayram tebriğinde şifreli bir mesaj var

Güncelleme:

Yayınladığı bayram tebriğinde siyasetteki normalleşme ikilimi üzerinden sert mesajlar veren Bahçeli, açıklamasının bir yerinde "Gerçekleri çarpıtarak, fason teklifleri sıcak tutarak, fiyaskoya dönmüş anlayışlarını münafık taktiklerle kapatmaya çalışarak kendilerine siyasi nefes borusu açmaya heveslenenlerin gayeleri boş, gayretleri boşunadır" ifadelerine yer verdi. Bahçeli'nin bu sözlerle kime mesaj verdiği ise akıllarda soru işareti...

Siyasette normalleşme adımları altında AK Parti ve CHP arasındaki yakınlaşma, MHP kanadı tarafından pek hoş karşılanmıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yayınladığı bayram mesajında da bunu aleni bir şekilde belli etti.

ÜSTÜ KAPALI MESAJ GÖNDERDİ

Normalleşme sürecinin sinsi emellere ve sakat hedeflere odaklandığını vurgulayan Bahçeli'nin bayram tebriğinde bir de üstü kapalı mesajı vardı. Mesajının bir yerinde Bahçeli, "Gerçekleri çarpıtarak, fason teklifleri sıcak tutarak, fiyaskoya dönmüş anlayışlarını münafık taktiklerle kapatmaya çalışarak kendilerine siyasi nefes borusu açmaya heveslenenlerin gayeleri boş, gayretleri boşunadır" ifadelerine yer verdi.

AKILLARDA SORU İŞARETİ

Yoruma açık olan bu ifadelerle MHP lideri Bahçeli'nin kime mesaj gönderdiği ise akıllara soru işareti olarak kaldı.

GEREĞİNİ YAPARIZ ÇIKIŞI HALA AKILLARDA

Bahçeli, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada da kendilerini normalleşme adımlarına engel olarak görenlere resti çekerek "Normalleşmeye engel görülüyorsak gereğini yaparız" restini çekmişti. Bahçeli açıklamasında "Bu kapsamda siparişi yapılan normalleşme ve yumuşama atmosferinin sürdürülebilir hale gelmesinin önünde şayet Milliyetçi Hareket Partisi bariyer olarak telakki ve tarif ediliyorsa, bu konuda da geniş bir ittifak husule gelmişse, bize düşen sorumluluk ülkemiz ve milletimiz uğruna her türlü fedakarlığı göze almak, gereğini ise gönül huzuruyla yapmaktır. AK Parti içindeki gayri memnun kesimin devamlı suyu bulandırmasını da dikkate alarak, AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı bir ittifakın vücuda gelmesi, buna da altılı masanın diğer unsurlarının desteği Milliyetçi Hareket Partisi'nin samimi dileği ve temennisidir" demişti.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Devlet Bahçeli Sözler Politika Güncel Haberler

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500

Yorumlar (39)

İSKOÇYALI:

THE WALKİNG DEAD BAHÇELİ'nin intikamı çok yakında sinemalarda... :))

200
8
yanıtYanıtla
Hek Tor:

Baaaaçeli emice yumuşamaya karşıymış... Valla ben de şiddetle karşıyım, o nedenle mutluluk çubuğu taktırmayı dahi düşünüyorum.

yanıt27
yanıt15
Dağıstan:

Erken seçim isteme üstadı , bu defa isteyemez. Partisi çok oy kaybetti . Genel seçimlere kadar idare edecektir. Maaşlar sağlam nasılsa..

yanıt47
yanıt18
Osman Altunok:

Bencede iyi bir sifat kullanmissin. insAllah en kisa zamanda sadece dead kalir

yanıt10
yanıt3
Baba Yabgu:

Kendini deliettin iyice

186
9
yanıtYanıtla
Hek Tor:

Yahu aylardır söylüyorum, git artık evine torunların yok ama al akrabalarının torunlarını yanına, oturun ''yutuub'' karşısına 2015 lerdeki demeçlerini izleyin beraberce. Çocuklar söylediklerine bol bol kahkaha atarlarken emin ol sen de mutlu olup bir ihtimal hep somurtan yüzüne birazcık tebessüm bile gelecektir.

yanıt40
yanıt10
VEFA:

@Hek Tor sen bilmiyon mu kardeş o Ferdi Tayfur dinler, efkar basar, hem dünyaya hem alayına meydan okuyası gelir... Adamdaki mentalite bu, bu adam napcak bebe sevmeyi...

yanıt1
yanıt0
Yaşar Aksoy:

Ülkeye faydası olmayan herkes gitsin bunaldık

94
8
yanıtYanıtla
Mehmet :

Yaşar bey, yurtdışına gitmeyi kastdediyosan en kolay yöntemi nedir yasal yoldan

yanıt5
yanıt9
İDO BEY:

Açık ve net anlaşılır bence

19
64
yanıtYanıtla
Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title