Haberler

Başkan Yılmaz, İsrail'in Filistin'deki soykırımına tepki gösterdi

Güncelleme:

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yeni Dünya Vakfı Edremit Temsilciliği ziyaretinde İsrail'in Filistin'deki soykırımına büyük tepki gösterdi. Başkan Yılmaz, vahşetin bitmesi gerektiğini vurgulayarak derin endişe ve üzüntü duyduklarını belirtti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yeni Dünya Vakfı Edremit Temsilciliğini ziyaretinde duygulu anlar yaşanırken İsrail'in Filistin'deki soykırımına büyük tepki gösterildi.

Yeni Dünya Vakfı Edremit Temsilcisi Tahsin İzci, 'Yüreğimiz yanıyor' diyerek mağdur ve mazlumun sesi olmak için Başkan Yücel Yılmaz'a üzerinde Filistin ve Türk bayrağı olan şal hediye etti.

Bu vahşetin bitmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Yılmaz'da, "İsrail'in Gazze Şeridi'nde yaptıkları vahşet ve terördür, soykırımdır, hiçbir şekilde haklı gösterilemez. Masum insanlara, sivillere, yaşlılara ve kadınlara yönelik korkunç saldırılar ne gerekçeyle olursa olsun, insanlığa sığmaz. Yüreğimiz yanıyor. Derin endişe ve üzüntü duyuyoruz" dedi. Vakfın hayırlı olmasını ve ilçede eğitime büyük destek olacağına inandığını ifade eden Yılmaz'a çevrede esnafta büyük ilgi gösterdi. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Yücel Yılmaz Balıkesir Filistin Edremit Edremit İsrail Dünya Politika Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title