Haberler

Bahçeli, Erdoğan'a mesaj mı verdi? MHP kanadından yüzükle ilgili açıklama var

Güncelleme:

MHP lideri Devlet Bahçeli, Erdoğan-Özel görüşmesinden 3 saat önce sosyal medya hesabından parmağında turkuaz taşlı ve üzerinde "Allah bana yeter" yazılı yüzüğünün fotoğrafını paylaştı. Bahçeli'nin paylaşımı çeşitli iddialara neden olurken, bugün konuyla ilgili açıklama yapan MHP kurmayları "Bu masum bir yüzük. Yüzüklere ve rozetlere merakı var, kendi çizer ve yaptırır. Bu yüzük de yeni, kendi yaptırdı. Toplantılarda bunları takar ve gösterir" dedi.

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün akşam saatlerinde CHP Genel Merkezi'nde gerçekleşen Cumhurbaşkanı Erdoğan-Özgür Özel zirvesine 3 saat kala sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

BAHÇELİ'DEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Bahçeli, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki (TBMM) grup toplantısında kürsüde konuşurken çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı. Bahçeli'nin parmağında turkuaz taşlı bir yüzüğün olduğu ve yüzükte "Allah bana yeter" yazılı ifadenin yer aldığı görüldü.

ERDOĞAN'A MESAJ MI VERMEK İSTEDİ?

Bahçeli'nin parmağındaki yüzükle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mesaj vermek istediği iddiaları Ankara kulislerini hareketlendirirken, MHP kurmaylarından konuyla ilgili açıklama geldi.

BAHÇELİ'NİN YÜZÜK PAYLAŞIMININ PERDE ARKASI

Bahçeli'nin yüzük paylaşımının perde arkasını gazeteci Dicle Canova paylaştı. Canova'nın açıklamaları şu şekilde; "Devlet Bahçeli yürüyüş yapar çok konuşulur, klasik arabaya biner mesaj mı verdi diye konuşulur. Bu yüzük meselesi de çok konuşulur. Özel ile Erdoğan görüşmesi, Ayşe Ateş görüşmesi üzerine gelmesiyle mesaj mı verdi diye konuşuldu.

"KENDİ ÇİZER VE YAPTIRIR"

MHP kurmaylarına sordum. 'Bu masum bir yüzük. Yüzüklere ve rozetlere merakı var, kendi çizer ve yaptırır. Bu yüzük de yeni, kendi yaptırdı. Toplantılarda bunları takar ve gösterir"' dediler. Bunun Cumhur İttifakı'nda sorun var anlamı çıkarılmasını komik olarak nitelendirdiler. Olumsuz anlam çıkarılmasının aksine ilişkiler son derece olumlu deniyor. Erdoğan'a yüzükle mesaj vermeyeceği, bir şey söylemek isterse gidip söyleyebileceği dile getiriliyor.

AYŞE ATEŞ GÖRÜŞMESİ

Erdoğan'ın temasları üzerinden MHP'yi vurma çabaları olduğu konusunda MHP rahatsız. Dünkü görüşme ile ilgili 'Bizim için rahatsız edici durum yok, Erdoğan devletin başı istediği kişilerle görüşür' diyorlar. Sinan Ateş cinayeti ile ilgili Bahçeli de tepki göstermiş, 'Kimin elinde ne varsa ortaya koysun' demişti. Hakim savcı yerine geçenler var, amaç ne deniyor. Semih Yalçın açıklama yaptı ve "MHP inandığı yolda kararlılıkla yürüyecektir, yanlış hesap mahkemeden dönecektir."

Erdem Aksoy
Haberler.com - Politika

Devlet Bahçeli Sosyal Medya Masum MHP Politika Güncel Haberler

Dilan Polat'ın tahliye talebi reddedildi

Dilan Polat'ın tahliye talebi reddedildi

Ülkede turist istemiyorlar! 10 bin kişi dev pankartlarla sokağa indi

Ülkede turist istemiyorlar! 10 bin kişi dev pankartlarla sokağa indi

Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini düşürdü

Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini düşürdü

Üsküdar'da çöp sorunu! Vatandaş şikayet etti, belediye ekipleri soluğu mahallede aldı

Üsküdar'da çöp sorunu! Vatandaş şikayet etti, belediye ekipleri soluğu mahallede aldı

500

Yorumlar (31)

Can null:

Ahı gitmiş vahı da gitmiş yüzükmüş buzukmuş bırakın şunu yaaa toz zerresi kadar faydası yok vatana

247
56
yanıtYanıtla
VEFA:

Aynen kardeş, ağzına sağlık. Zaten nerede boş iş var hepsi bunlarda. Hiçbir şey yapamasa zihni sinir matemetiği hesaplamaları yapıp gündemi işgal etmeye çalışır. Hepsi boş işler.

yanıt94
yanıt18
Temir Bal:

sonuna kadar katılıyorum bu kurtçuk gitse de insanlar artık birbirine düşman olmasa

yanıt35
yanıt4
faruk merttürk:

Büzüklerin efendisi.

146
46
yanıtYanıtla
Can null:

:) :) :) anca işte

yanıt62
yanıt12
Sefa:

pc faruk çıkmış ininden hoooooşt.

yanıt30
yanıt72
faruk merttürk:

.mcik sefoşt bağırınca ağrın geçiyormu?

yanıt48
yanıt16
Sefa:

oe fruk

yanıt8
yanıt29
faruk merttürk:

Nmsuz Sefa. Çok acıdı demi.

yanıt33
yanıt8
faruk merttürk:

Sefoşt, canın ne zaman isterse köklerim. Beni araman yeterli.

yanıt29
yanıt4
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title