Haberi Paylaş

AK Partililerin "Alçaklara kar yağıyor" türküsüyle protesto ettiği Babacan'dan dikkat çeken tepki

Politika Haberleri

Denizli'de bir televizyon kanalına konuk olan Babacan'ı, aynı binanın bir alt katında parti başkanlığı olan AK Partililer karşıladı. Babacan, "Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi? Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?" türküsünü söyleyenlere gülerek yanıt verdi.

Denizli'de vatandaşlarla buluşan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, programları kapsamında bir televizyon kanalının da konuğu oldu. Ancak televizyon kanalının stüdyosunun, AK Parti Denizli İl Binasıyla aynı yerde olması, dikkat çeken dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Babacan, AK Parti il binasının bir alt katında bulunan televizyon kanalına girişte ve çıkışta AKP'li gençler tarafından protesto edildi. Yayın sırasında hem parti merkezinden hem de binadaki merdivenlerden sloganlar atan gençler çıkardıkları gürültü ile yayını engellemek istedi.

Babacan'ın binaya girmesinden sonra merdiven boşluklarına biriken gençler "Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, sen bu işin sonunu düşünmedin mi" şeklinde protestoda bulundu. Babacan, gençlerin protestolarına gülerek ve el sallayarak karşılık verdi. DEVA liderinin televizyon yayını sırasında da gençler seslerini yükselterek programı engellemeye çalıştı.

TV'nin bulunduğu kata kadar inen gençler burada yüksek sesle sloganlar attı. Babacan'ın katıldığı program, gençler protesto etse de kesilmeden tamamlandı. Binadan gelen seslerin yayına gitmediği belirtildi. Programın tamamlanmasının ardından Babacan'ın binayı terk ettiği sırada da protestolara "Recep Tayyip Erdoğan" sloganlarıyla devam edildi.

Haberler.com - Politika

Deva Partisi Ali Babacan AK Parti Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

tatlıpınar taşova:

böyle yapa yapa partiden soğuttular iyice

Orhan Demiral:

Zafer havaalanına 61 yolcu inmiş Garanti verilen sayı 1 milyon 371 bin imiş Esas buna bir şarkı yapın beyler

Abdullah Atik:

bir parti başkanına bir kişiye alçak demek ne kadar ağırbir söylem ,hiç yakıştıramadım gerçekten söyleyenler kimdir ülkenin sahibimi neye kime güveniyorlar böyle ...

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title