Haberler

AK Parti'li Kan: "Hiçbir Yerde Gözyaşı Dökülmesin Kimse İnsan Hakkı İhlaline Uğramasın"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Osmaniye’de bulunan Suriyeli Türkmenlerin kaldığı Geçici Barınma Merkezi’ni ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Osmaniye'de bulunan Suriyeli Türkmenlerin kaldığı Geçici Barınma Merkezi'ni ziyaret etti. Kan, bu bayramı insan hakları ihlaline uğramış vatandaşlarla beraber geçirdiklerini söyledi.

Osmaniye'de yaklaşık 16 bin Suriyeli Türkmen'in kaldığı Ceydetiye Geçici Barınma Merkezi'ni ziyaret ederek, merkez müdürü Ramazan Tıraş'dan bilgi alan Kan, burada Türkmenlerle bir araya gelip bayramlarını kutladı. Kan, merkez içindeki Halide Edip Adıvar Kütüphanesi'nde Türkmen kadınlarla buluşarak sorunlarını dinledi. 2 Türkmen aileyi ikametlerinde ziyaret edip, merkezdeki çocuklara ve ailelere çeşitli hediyeler veren Kan, bu bayramı insan hakları ihlaline uğramış vatandaşlarla beraber geçirdiklerini söyledi.

Bayrama Cerablus'taki Zoğara Kampı'nı ziyaret ederek başladıkların söyleyen Kan, "Orada Arap misafirlerimizi ziyaret ettik. Ondan sonra askerlerimizle bayramlaştık. Onlar bizim güvenliğimiz için canlarını veriyorlar, feda ediyorlar. Şimdi de burada Osmaniye kampında Bayırbucak Türkmeni kardeşlerimizle beraberiz. Hem bayramlaşıyoruz hem evlatlarımızla kucaklaşıyoruz hem de varsa eksikleri, onlar için yapabileceğimiz bir şey var mı diye ziyaret ediyoruz. Bu bayramı AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı olarak farklı yerlerde ziyaretler yaparak vatanına hasret olan veya başka şekillerde insan hakları ihlaline uğramış kardeşlerimizi ve ailelerini ziyaret ederek geçireceğiz. Biz arzu ediyoruz ki hiçbir yerde gözyaşı dökülmesin. Kimse insan hakkı ihlaline uğramasın. Onun için bu bayramı biz ailelerimizle değil Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımızın selamıyla misafirlerimizle, Türkiyemizin farklı yerlerindeki ailelerimizle geçireceğiz" dedi.

Ziyarete, AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan, AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu, AFAD Osmaniye İl Müdürü Serhat Bulut ile yetkililer de katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan bayram süresince yurt genelinde çeşitli ziyaretlerde bulunacaklarını vurguladı. - OSMANİYE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Halide Edip Adıvar Ravza Kavakcı Kan Osmaniye Ak Parti Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title