RAVZA KAVAKCI KAN HABERLERİ

Ravza Kavakcı Kan haber, Ravza Kavakcı Kan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ravza Kavakcı Kan

Ravza Kavakcı Kan

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 30.3.1972

Ravza Kavakcı Kan Kimdir ?

Dr. Ravza Kavakcı Kan, 30 Mart 1972’de İstanbul’da doğdu. Bilgisayar Mühendisi, Uluslararası İlişkiler Öğretim Üyesi; Dallas Texas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi İİBF Avrupa Çalışmaları yüksek lisansını tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ravza Kavakcı Kan - 06.07.2021
Hayvanların korunmasına ilişkin kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda görüşülüyor
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, kanunun ortaya çıktığını, herkesin mutlu olmasını ümit ettiğini dile getirdi.
Ravza Kavakcı Kan - 19.06.2021
Uluslararası parlamenterler, diplomaside parlamentonun önemini konuştu
Parlamentolararası Birlik (PAB) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, TBMM'nin PAB'da dokuz üyeyle temsil edildiğini dile getirdi.
Ravza Kavakcı Kan - 02.03.2021
AK Partili Kavakcı Kan: "Kadınların tamamı, ancak 2015'te ayrımcılığa uğramadan TBMM kürsüsünde yemin edebildi"
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Türkiye'de kadınların tamamının, seçme ve seçilme hakkını elde ettikten 81 yıl sonra ayrımcılığa uğramadan TBMM kürsüsünde yemin edebildiğini söyledi.
Ravza Kavakcı Kan - 28.01.2021
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dijital Mecralar Komisyonu toplandı.
Ravza Kavakcı Kan - 26.01.2021
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, dijital mecraların öneminin arttığını belirterek, komisyonunun bu anlamda sorumluluğunun çok fazla olduğunu aktardı.
Ravza Kavakcı Kan - 15.01.2021
Son dakika haber! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (2)
Mahir Ünal, Türk yargısının tarafsız ve bağımsız olduğunu dile getirerek, geçen gün bir hakimin, eski Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan'la ilgili hakaret içerici ifadeleri hakaret olarak değerlendirmediğini, kendisiyle ilgili de yapılan ağır hakaretler hakkında açtığı 17 davanın da takipsizlikle sonuçlandığını anlattı.
Ravza Kavakcı Kan - 01.12.2020
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, komisyonun, dijital mecralar alanında içtihat ve standart belirleyeceği için milletvekillerine önemli bir sorumluluk yüklediğini ifade etti.
Ravza Kavakcı Kan - 04.11.2020
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu ilk toplantısını yaptı
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu için yapılan seçim sonucunda üyeler belirlendi. AK Parti'den; Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Bursa Milletvekili Zafer Işık, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, CHP'den; İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Muğla Milletvekili Burak Erbay, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, HDP'den Ağrı Milletvekili Abdullah Koç, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, MHP'den; Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, İYİ Parti'den; Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş komisyon üyesi oldu.
Ravza Kavakcı Kan - 03.11.2020
TBMM Genel Kurulu, Dijital Mecralar Komisyonu'nun üyelerini seçti
TBMM Genel Kurulunda, Dijital Mecralar Komisyonu'na üye seçimi gerçekleştirildi.
Ravza Kavakcı Kan - 31.08.2020
PAB Türk Grubu Başkanı Kan, PAB Başkanı Barron ile görüştü
Parlamentolararası Birlik Grubu (PAB) Türk Grubu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, PAB Başkanı Gabriela Cuevas Barron ile görüştü.
Ravza Kavakcı Kan - 30.08.2020
Parlamentolararası Birlik Başkanı Gabriela Cuevas Barron Beypazarı'nı ziyaret etti
PAB Başkanı Barron'a ziyaretleri sırasında, PAB Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan ile AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız da eşlik etti.
Ravza Kavakcı Kan - 20.08.2020
Parlamentolar Arası Birlik 5. Dünya Parlamento Başkanları Toplantısı sona erdi
Yüzden fazla ülkenin parlamento başkanlarının bir araya geldiği 5. Dünya Parlamento Başkanları Video Konferans Toplantısında Şentop'a, PAB Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan ile Türk Grubu Üyesi, AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün eşlik etti.
Ravza Kavakcı Kan - 04.07.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu - Gelir İdaresi Başkanlığı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışın ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Bu muhteşem güzel eser Başbakanlığım döneminde İstanbul Finans Merkezi olarak buraları ilan ettiğim zaman birileri buna inanmamıştı. Çok zaman kaybettik. Şimdi İstanbul Finans Merkezinin ilk tamamlanmış eserini bugün bu şekilde açıyoruz. Ardından da Merkez Bankasından Ziraat Bankasına diğer bankalara varıncaya kadar hepsi şu anda yükseliyorlar. Bunlar bittiği anda da bu bölge tamamıyla gerçekten dünyada nadide bir finans merkezi olarak dünyaya göz kırpacak. Burası çok ciddi bir çekim alanı haline gelecek. Rabb'im hayreylesin. İnşallah o günü de birlikte yaşamayı da bizlere nasip etsin." Törene İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da katıldı.
Ravza Kavakcı Kan - 04.07.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu: (3)
Açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakcı Kan ve Ahmet Hamdi Çamlı da katıldı.
Ravza Kavakcı Kan - 24.06.2020
AK Parti'li Ravza Kavakcı Kan: "Başörtülü milletvekilleri 23 Haziran'da hizmete başlayabildi"
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, kadınların seçme ve seçilme hakkını 1934'te elde ettiğini, ancak başörtülü milletvekillerinin 23 Haziran 2015 tarihinden itibaren hizmet etmeye başlayabildiğini söyledi.
Ravza Kavakcı Kan - 24.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bilgiç, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı'ya gündem dışı söz verdi.
Ravza Kavakcı Kan - 02.11.2019
Siyasette Kadın Çalıştayı
Parlamentolararası Birlik Türkiye Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan da PAB'ın 1889'da kurulduğunu, 179 dünya ülkesinin parlamentosunun üyesi olduğu bir birlik olduğunu, dünya nüfusunun 6,5 milyarının PAB çatısı altında temsil edildiğini aktardı.
Ravza Kavakcı Kan - 31.10.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Türk Grubu Başkanı Ravza Kavakcı Kan, 141.
Ravza Kavakcı Kan - 15.10.2019
"Suriye'ye ümit getirmek istiyoruz"
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Parlamentolar Arası Birlik Türk Grubu Başkanı Ravza Kavakcı Kan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin "Masum halka güvenli bir bölge oluşturmak için oradayız. Türkiye olarak Suriye'ye ümit getirmek istiyoruz.
Ravza Kavakcı Kan - 20.09.2019
8. Sancaktepe Kitap Fuarı açıldı
AK Parti Milletvekilleri Ravza Kavakcı Kan ve Serkan Bayram da konuşmalarında, kitap fuarının hayırlı olmasını diledi.
Ravza Kavakcı Kan - 03.09.2019
"İİT Gençlik Günü" etkinliği
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan da genç olmanın herkes için önemli olduğunu dile getirerek, Hz.
Ravza Kavakcı Kan - 31.08.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Su Ürünleri Av Sezonu'nu açtı
"Ehlinin elinden tava mezgit süper" Programa, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti İstanbul milletvekilleri Fatma Betül Sayan Kaya, Ravza Kavakcı Kan ve Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, balıkçılar ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ravza Kavakcı Kan Haberleri | Ravza Kavakcı Kan Kimdir - Haberler - Ravza Kavakcı Kan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ravza Kavakcı Kan kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Başkanı Şentop, Viyana'da Türk toplumu temsilcilerini kabul etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 02:20:06. #1.14#

title