Haberler

AK Parti genişletilmiş danışma meclisi toplantısı Gölbaşı'nda düzenlendi

Güncelleme:

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti genişletilmiş danışma meclisi toplantısı yoğun katılımla düzenlendi.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti genişletilmiş danışma meclisi toplantısı yoğun katılımla düzenlendi.

AK Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Hakan Toydaş'ın ev sahipliğinde özel bir salonda düzenlenen toplantıya Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, Besni ilçe Başkanı İsmail Sümer, Kahta ilçe Başkanı Bedir Yeni, Tut ilçe Başkanı Ali Korkmaz, Samsat ilçe Başkanı Hasan Erdem, Sincik ilçe Başkanı Fikret Öksüz, Gölbaşı Koordinatörü Ömer Öncel, ilçe ve belde belediye başkanları, meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını AK Parti ilçe Başkanı Hakan Toydaş, Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını, dimdik duran özgüveni yüksek bir Türkiye'nin var olduğunu söyledi.

Daha sonra konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise yaptığı konuşmada, "Bizim yapmış olduğumuz çalışmalarla hatta özellikle cumhurbaşkanımızın söylediği şu cümle çok manidardır, AK Parti ne kadar güçlüyse Türkiye'de o kadar güçlüdür. AK Partinin kurulduğu günden bu güne yapmış olduğu hizmetler ortadadır. Şunu da belirtmek isterim Recep Tayyip Erdoğan sevgisi AK Parti sevgisi hamdolsun en güzel yerdedir. Unutmayalım dünyanın çektiği, bizim çektiğimiz pandemi sıkıntısını hep birlikte yaşadık. Bu sıkıntılar topluma yansıyor. Sorunun çözümünün ise her kesimin ortak görüşü Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'dir.

Sorunlu bir bölgede yaşıyoruz. Çevremizdeki ülkelerin sıkıntısı bize yansıyor. Rusya ile Ukrayna arasındaki sıkıntı sadece bizi değil, dünyayı etkiliyor. Bundan dolayı sıkıntılarımız olabiliyor. Bu sorunların çözümü Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'dir" diye konuştu. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Recep Tayyip Erdoğan Adıyaman AK Parti Türkiye Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title