Haberler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: "Diyarbakır'ın Kaderine Sahip Çıkmasını Arzu Ediyoruz"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: "Diyarbakır'ın kaderine sahip çıkmasını arzu ediyoruz"DİYARBAKIR - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, iş dernekleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: " Diyarbakır'ın kaderine sahip çıkmasını arzu ediyoruz"

DİYARBAKIR - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, iş dernekleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. İş dernekleriyle yapılan toplantıda yatırımcının güvenlik kaygısına dikkat çeken Eker, "Diyarbakır'ın kaderine bu manada sahip çıkması gerekir. Yapılacak oy tercihleri ve verilecek oylarla bu imajın aşılmasına, imajın daha pozitif bir hale gelmesine katkı sağlayacak bir fırsat ve buna dönük bir mesaj olmasını arzu ediyoruz" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, iş dernekleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette, Eker'e, Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Kudbettin Arzu, parti il ve ilçe teşkilatı üyeleri de eşlik etti.

"Bu seçimi bir fırsat ve imkan olarak görüyoruz"

İlk olarak Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Diyarbakır Şubesini ziyaret eden Eker ve beraberindekiler burada dernek yönetimi ve üyeleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Burada konuşan Eker, "Bu şehirde özellikle sanayici ve iş adamlarının temel meselesinin yatırım ortamı ile ilgili endişelerinin izale edilmesi, yatırım ortamının, güvenlik duygusunun o psikolojik bariyerin aşılması inanıyorum ki sanayicileri de iş adamalarını da Diyarbakır'da daha çok yatırım yapmaya yöneltecektir. Bu seçimi biz bunun bir fırsatı ve imkanı olarak görüyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımızın özellikle istihdam sorunun aşılması, işsizlik probleminin giderilmesinin bir fırsatı olarak bu seçimi değerlendirmek gerekir. Diyarbakır'ın AK Parti hükümetleri dönemlerinde yatırım teşviklerinden ve desteklerinden en fazla pay alan, listenin en üstünde yer alan bir il olduğunu biz biliyoruz. Bunu da özellikle yaptık. Çünkü Diyarbakır'ın yatırıma ve hizmete her yerden daha çok ihtiyacı var. Ne var ki özel sektör ve yatırımcı Diyarbakır ile ilgili maalesef terör örgütünün yaptığı uygulamalar ve verdiği rahatsızlıktan ötürü oluşan olumsuz algı ve imaj burada Diyarbakır'ın hep aleyhine olmuştur. Bu seçimde vatandaşlara Diyarbakır'ın kaderine bu manada sahip çıkması gerekir. Yapılacak oy tercihleri ve verilecek oylarla bu imajın aşılmasına, imajın daha pozitif bir hale gelmesine katkı sağlayacak bir fırsat ve buna dönük bir mesaj olmasını arzu ediyoruz" diye konuştu.

Eker, daha sonra Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Dernekleri Federasyonu yönetimini ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren toplantının ardından Eker ve beraberindekiler, Kayapınar ilçesine bağlı Barış Mahallesi ile Bağlar ilçesine bağlı Ağaçgeçit Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Eker, talep ve sorunları dinledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Mehdi Eker Diyarbakır Ak Parti Politika Güncel Haberler

'Kadını camdan atıyorlar' ihbarına giden polis evde ceset buldu

"Kadını camdan atıyorlar" ihbarına giden polis evde ceset buldu

3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

2 cana mal olan elektrik akımı faciasında pes dedirten savunma: Gözlemcimiz izinliydi, plansız bir çalışmaydı

2 cana mal olan elektrik akımı faciasında pes dedirten savunma: Gözlemcimiz izinliydi, plansız bir çalışmaydı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İpek Filiz Yazıcı'nın 'Baldız tehlikeli sularda yüzüyor' paylaşımı tepki çekti

İpek Filiz Yazıcı'nın "Baldız tehlikeli sularda yüzüyor" paylaşımı tepki çekti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title