Haberler

AK Parti Besni Kadın Kolları Başkanlığına Semra Semiz Seçildi

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı 5. olağan kongresini gerçekleştirdi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı 5. olağan kongresini gerçekleştirdi. Tek liste halinde gidilen kongrede başkanlığa Semra Semiz seçildi.

Parti binasında yapılan kongreye AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Korkmaz, İsmail Sümer ve Aydın Arslan, AK Parti Besni Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Öztürk ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından divan seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Semra Karabulut seçildi.

Kongrede konuşan AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, kadın kollarının teşkilat için kıymetli olduğunu söyledi.

Çiğdem'in konuşmasının ardından seçime gidildi. Tek liste halinde gidilen kongrede başkanlığa Semra Semiz seçildi.

Seçimin ardından konuşan AK Parti Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz,"Bu davada Rabbim izin verirse sizlerle birlikte bana verilen görevi layıkıyla yerine getireceğime, bütün arkadaşlarımın desteği ve güveniyle bir çok başarıya imza atacağımıza inanıyorum. Beni bu göreve layık gören başkanlarıma ve partililere tekrar teşekkür ederim. Önümüzdeki 1.5 yıllık dönem partimiz ve davamız için önemli bir süreç olacak. Burada bugüne kadar kadın kollarında görev yapmış tüm üyelerimizle birlikte 2019'a en iyi şekilde hazırlanmalıyız. Yönetim kurulunda olsun olmasın, hepimiz bu partinin bireyiyiz. Bugüne kadar kadın kollarında görev almış tüm dava arkadaşlarıma ve Kadın Kolları Başkanı Gülden Kavuncu'ya partimize yapmış oldukları katkıdan ve hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Daha sonra AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem tarafından Gülden Kavuncu'ya teşekkür plaketi takdim edildi. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Adıyaman Ak Parti Gümüş Besni Politika Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title