PKK, Siirt'te Polis Lojmanlarına Roketatarla Saldırdı

PKK, Siirt'te Polis Lojmanlarına Roketatarla Saldırdı

Siirt'te PKK'lı teröristlerce Barış Mahallesi'ndeki polis lojmanlarına roketatarla saldırı düzenledi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken operasyon başlatıldı.

PKK, Siirt'te Polis Lojmanlarına Roketatarla Saldırdı

Siirtte PKK'lı teröristler Barış Mahallesi'ndeki polis lojmanlarına roketatarla saldırı düzenledi. Atılan roketatar kullanılmayan boş bir lojmanın balkonuna isabet ederken, yaralanan olmadı. Polis, teröristleri etkisiz hale getirmek için geniş çaplı operasyon başlattı.

BOŞ BİR BİNANIN BALKONUNA İSABET ETTİ

Siirt'in Barış Mahallesi'ndeki Şehit Selim Terzioğlu Polis Lojmanları'na bugün saat 23.10 sıralarında bir grup PKK'lı terörist roketatarlı saldırıda bulundu. Atılan roketatar kullanılmayan ve boş olan bir binanın balkonuna isabet eti.

PKK'LILAR KAÇTI

Yaralananın olmadığı saldırıda binada küçük çaplı yangın çıktı. Ambulans ve itfaiye ekipleri yangının çıktığı binaya sevk edildi ve alevler kısa sürede söndürüldü. Bölgede bulunan polislerin ise saldırıyı düzenleyen teröristleri yoğun ateş altına alması üzerine, PKK'lılar kaçtı. Güvenlik güçleri, kaçan teröristleri etkisiz hale getirmek için geniş çaplı operasyon başlattı. Mahalle abluka altına alınırken, kente güvenlik üst seviyeye çıkarıldı.