Pınar Altuğ ve Kızı Bir Örnek Giyiniyor

Pınar Altuğ ve Kızı Bir Örnek Giyiniyor

Pınar Altuğ Atacan ve kızı, Akmerkez'de bir örnek giyinip dolaştı.

Pınar Altuğ ve Kızı Bir Örnek Giyiniyor

Pınar Altuğ Atacan, önceki gün sevimli kızı Su ile Akmerkez'de dolaştı. Annesinin şalı gibi leopar desenli etek giyip kafasına leopar desenli bir taç takan Su, gazetecilere el salladı.

Pınar Altuğ, kızıyla olan uyumu için ise, "Tamamen tesadüf olmuş" dedi.

CENGİZ ABAZOĞLU'NA ÇOK KIZDI

Bu arada Okullarda kıyafet serbestliğinin türbanın önünü açacağını düşünen ve buna tepki göstererek, "okullarda başörtülü öğrenci görmek istemiyorum" diyen Pınar Altuğ, Cengiz Abazoğlu'nun "30 yaş üstü kadın lar mini etek giymesin" sözüne de fena kızdı. "Bikinimi de giyerim minimi de.." diyen Altuğ mini etek giyince rahatladığını söyledi.

"HOŞUNA GİTMEYEN BAKMASIN"

Pınar Altuğ, "30 yaşı üstündeki kadınlar mini etek giymesin" diyen modacı Cengiz Abazoğlu'na meydan okudu. 40 yaşındaki Pınar Altuğ, mini etek giymeyi çok sevdiğini ve giymeye devam edeceğini belirtip ekledi: "Herkesin kendine yakıştırdığı kendini iyi hissettiği ve insanların sizi görmeye alıştığı bir hal var. Ben mini etek giyince iyi hissediyorum. Bikiniyle güneşlenmeyi ve izsiz yanmayı seviyorum. Mayo giyersem karnım yanmayacak. Sağlıklı bulmuyorum. Bikinimi de mini eteğimi de giyeceğim ama hoşuna gitmeyen varsa bence bakmayabilir..."

KOCAMI BAŞKA SEVİYORUM

Aşk hayatının çok iyi gittiğini söyleyen Pınar Altuğ "Aşk deyince akan sular duruyor. Aşk benim için kocam. Çocuğum da başka bir sevgi. Onu çok seviyorum.

Çocuk sevgisiyle koca sevgisi ayrı şeyler. Çocuğuna aşıksın hayransız limitsiz seviyorsun annelik daha şuursuz bir şey. Kocamı başka seviyorum kızımı başka seviyorum. Ama ikisini de çok seviyorum" dedi.


Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr