Pelin Karahan yeni imajıyla tanınmaz hale geldi

Pelin Karahan yeni imajıyla tanınmaz hale geldi

06.10.2019 23:10 | Son Güncelleme: 07.10.2019 11:36

Yıllar önce yayınlanan Kavak Yelleri dizisindeki Aslı karakteriyle gönüllerde taht kuran Pelin Karahan yeni imajıyla tanınmaz hale geldi.

Güzel oyuncu Pelin Karahan, geçirdiği estetik operasyonları sonucu ve yeni imajıyla takipçileri tarafından tanınmakta zorlandı.

"35 YAŞ MUTLULUĞU"

Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak 35. yaşını kutlayan Pelin Karahan, bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazı takipçileri tarafından ise tanınmakta zorlandı. İmajını değiştirerek ve geçirdiği estetik operasyonları sonrası bambaşka biri olan Karahan paylaştığı fotoğrafa, "35 yaş mutluluğu" ifadelerini kullandı. Karahan'ın fotoğrafına bir takipçisi, "Pelin Hanım tanımakta zorlandım sizi ama fena olmamış yeni imajınız" ifadelerini kullandı.

Pelin Karahan'ın yeni imajı

PELİN KARAHAN KİMDİR?

16 Ekim 1984 yılında Ankara'da doğdu.Gerçek adı Vildan Pelin Karahan'dır. Küçüklüğünde İzmir'in bir ilçesinde kısa süre kaldıktan sonra tekrar Ankara'ya döndü. İlk okulu Ankara Arı Koleji'nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda ve İzmir'de Ödemiş İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Ankara Polis Koleji'ni bıraktıktan sonra eğitimine tekrar devam eden Pelin Karahan Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi'nden başarıyla mezun oldu. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliğinden mezun oldu.

Güzel oyuncu, okul yıllarında birçok faaliyete katılım gösterdi. Dans ve taklit yönünden fazlasıyla kabiliyetli olan Karahan, İstanbul'a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans'a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Bu reklamların devamı da geldi. Coca Cola Light , Yedigün, Kit Kat Son olarak karşımıza Komili Şampuan Reklamı ile çıktı.

Pelin Karahan'ın yeni imajı

Başından bugüne kadar oyunculuk ne de sanatın herhangi bir kolu ile ilgili hiçbir merakı, çalışması ve altyapısı olmadığı halde üniversite yıllarında televizyon dünyasına girmesi arkadaşlarının desteği ile oldu. Reklam çekimleriyle başladığı oyunculuğa Kavak Yelleri dizisiyle devam etti. 23 Ekim 2011 tarihinde bir süredir aşk yaşadığı Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona'da gizlice evlendi 2013 senesinde boşandı. İkinci evliliği Bedri Güntay ile oldu. Bu evlilikten Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu oldu.

Pelin Karahan yeni imajıyla tanınmaz hale geldi
Haber Yorumları (27)
ESMA: Doğallık önemli derler birde üzerine para verir o güzelliği kaybederler hiç samimi deilsniz ..
ADINIZI YAZIN: bırı bu kadınlara anlatsın kalın kaş erkeklere hıc guzel gelmıyor ve yakısmıyor sıze kızlar. . . . oldu ozaman bacak kıllarınızıda almayın. . . . tum turkıye kalın kaş gezer oldu vay arkadas. . . demedı demeyın bıyık da moda olursa vay halımıze :) :) :)
HAHAHA: yahu bunlar kendilerini çirkinlestirmek için ne kadar da ugrasiyorlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title