Payitaht Abdülhamit Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu?

Payitaht Abdülhamit Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu?

Payitaht Abdülhamit Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu?
Haberler.com - Haberler | Gündem

TRT 1'in sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Adbülhamit'te gözler Bidar Sultan'ın yazdığı mektuba çevrildi. Payitaht Adbülhamit Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu?

TRT 1'in sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Adbülhamit'te gözler Bidar Sultan'ın yazdığı mektuba çevrildi.Payitaht Adbülhamit Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar haberimizde...

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT BİDAR SULTAN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

TRT 1'in sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Adbülhamit'te gözler Bidar Sultan'ın yazdığı mektuba çevrildi. Bidar Sultan diziden ayrılıyor mu? Bidar Sultan:"Dalından kopmuş bir yaprak veya kıyıya vuran bir kayık gibi hayatıma devam edeceğim. " dedi. Abdülhamit ise: Siz de beni Sultanımdan mahrum bıraktınız sözlerini kullandı. "

ABDÜLHAMİT SÜRGÜN EDİLECEK!

TRT1'de yayınlanan "Payitaht Abdülhamid" dizisinde senaryo gereği ayrılıklar yaşanıyor. Dizide Abdülhamid'in sürgün dönemine geçilecek ve Abdülhamid'in sürgün döneminde yanında eşi Bidar Sultan olmayacak.

Gerçek tarihte Bidar Sultan Abdulhamid'in sürgününde yanında değildi. Bu sebeple, Payitaht Abdülhamid dizisinde senaryo gereği Bidar Sultan olmayacak.

13 Aralık 1918'de, Sultan Abdülhamid'in ölümünden sonra hayata veda eden Bidar Sultan bir daha Payitaht Abdülhamid dizisi senaryosunda yer almayacak. Özlem Conker'in Payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılması tamamen senaryo gereği olacak. Gerçek tarihte 1909'da Abdülhamid tahttan indirildi ve Selanik'de sürgün edildi. Tek başına sürgün Selanik'e gönderilen Abdulhamid'in arkasından kimsenin Selanik'e gitmesine izin verilmedi.

Payitaht Abdülhamid dizisinde artık senaryo Abdülhamid'in Selanik'te geçireceği 9 yıllık Abdulhamid'in sürgünün anlatacağı için bir çok oyuncu ile birlikte Özlem Conker de Payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılacak.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title