Payitaht Abdülhamid Dizisinin 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Payitaht Abdülhamid Dizisinin 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Tarihi dizi Payitaht Abdülhamid son bölümü ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Heyecanın bir dakika dahi eksik olmadığı dizide izleyiciler ekrana kitlendi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı, 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid Dizisinin 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Ezgi Eyüpoğlu'nun olduğu TRT1 ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Payitaht Abdülhamid son bölümü ile izleyenlerinin kafasında sorular oluşturdu. Peki, merak ve heyecan dolu son bölümünde neler oldu, Payitaht Abdülhamid'in 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Rothshild'in anlaşma için koyduğu şart, Abdülhamid'in elini kolunu bağlar. Halil Halid ve ekibi Camgöz'ün acısını yaşarken, Camgöz'den kalan bir sandıktan çıkanlar, hepsini alt üst eder ve dönülmez bir yola iter.Vembery, Rothshild'in tehdidiyle yine Abdülhamid aleyhine çalışmak mecburiyetinde kalır. Abdülhamid Hafaya-i esrara ulaşmaya çalışırken Vembery de peşlerine düşer. Abdülhamid'in hayır için açmaya niyetlendiği Darulhayr-ı Ali, Rothshild ve Jorris için hain bir tuzağın kapanı olur. Abdülhamid'e açılışta bir suikast olabileceğini düşünen Bidar, açılışa gitmesine mani olmaya çalışır. Bu arada Abdülhamid'le eş zamanlı, Şivenaz'ın kendisini öldürmek amaçlı giriştiği teşebbüsten habersizdir. Şivenaz, amacına ulaşıp Bidar'ı öldürebilecek mi? Kendisine suikast yapılacağı istihbaratını alan Abdülhamid ne yapacak? Ona inananları, milletini hayal kırıklığına uğratmamak için tuzağı görüp bile bile bu kapana girecek mi?soruları akıllara gelir.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNİN 72. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Merak ve heyecanla beklenen Payitaht Abdülhamid dizisinin 72. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.