Pamela Anderson'dan Fransa'ya "Kaz Ciğeri" Tepkisi - Haberler
Haberi Paylaş

Pamela Anderson'dan Fransa'ya "Kaz Ciğeri" Tepkisi

AA - Haberler | Güncel

Görüntü Dökümü : Basın toplantısının yapıldığı yerden dış ve iç detaylar Basın mensunplarından detaylar Pamela Anderson'ın basın toplantısından detaylar Pamela Anderson'ın konuşması Pamela Anderson'dan Fransa'ya "kaz ciğeri" tepkisi ABD'li aktris Anderson, kaz ve ördeklerin karaciğerlerinin yağlanması için zorla daha çok beslenmelerine, Fransa Ulusal Meclisi'nde düzenlediği basın toplantısıyla tepki gösterdi ABD'li aktris Pamela Anderson, kaz ve ördeklere, karaciğerlerinin yağlanması için zorla daha çok besin verilmesine tepki gösterdi.

Görüntü Dökümü :

Basın toplantısının yapıldığı yerden dış ve iç detaylar

Basın mensunplarından detaylar

Pamela Anderson'ın basın toplantısından detaylar

Pamela Anderson'ın konuşması Pamela Anderson'dan Fransa'ya "kaz ciğeri" tepkisi

ABD'li aktris Anderson, kaz ve ördeklerin karaciğerlerinin yağlanması için zorla daha çok beslenmelerine, Fransa Ulusal Meclisi'nde düzenlediği basın toplantısıyla tepki gösterdi

ABD'li aktris Pamela Anderson, kaz ve ördeklere, karaciğerlerinin yağlanması için zorla daha çok besin verilmesine tepki gösterdi.

Hayvanların aşırı beslenmesinin yasaklanmasını öngören bir yasa tasarısı hazırlayan Avrupa Ekoloji-Yeşiller Partisi (EELV) Milletvekili Laurence Abeille tarafından davet edilen Anderson, Fransa Ulusal Meclisi'nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıyı kalabalık bir gazeteci topluluğu takip ederken, salon girişinde yaşanan arbedeye jandarma müdahale etti.

Konuşmasında ülkede hayvanlar üzerinde uygulanan aşırı besleme yöntemlerini eleştiren Anderson, kaz ve ördek karaciğerinden besin elde edilmesine tepki gösterdi. Anderson, "Karaciğerden bu yollarla elde edilen yağ doğal bir besin değildir. Fransa'ya bu acımasız endüstriye karşı olduğumu göstermek için geldim" diye konuştu. Anderson, konuşmasında ayrıca karaciğer yağının satışının yasaklandığı ülkelerin listesini okudu.

Fransa'da kaz ve ördeklerin karaciğerlerinin daha çok yağlanması için özellikle kesilmelerine 20-30 gün kala zorla beslenmeleri sağlanıyor.Zorla besleme yöntemleri birçok hayvansever kuruluş tarafından eleştiriliyor.

Ülkede görülen kuş gribi vakaları da sektörü önemli ölçüde etkilemişti. Kuş gribi vakalarının da yeniden ortaya çıkmasının ardından dünyanın en büyük kaz ciğeri ithalatçısı Japonya'nın da aralarında bulunduğu 20 ülke, Fransa'dan kümes hayvanı ve ürünü satın alınmasına kısıtlama getirmişti.

Pamela Anderson'dan Fransa'ya
AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
title