Haberler » Spor » Özcan: "Teknik Anlamda Tek Yetkili Benim" - Spor

Özcan: "Teknik Anlamda Tek Yetkili Benim"

PTT 1. Lig’de mücadele eden Orduspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Özcan:

PTT 1. Lig'de mücadele eden , hafta sonu deplasmanda oynayacağı maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör , takımda teknik anlamda tek yetkilinin kendisi olduğunu vurguladı.

Teknik direktör Hüseyin Özcan yönetiminde gerçekleşen antrenmana tüm oyucular katıldı. Düz koşu ile başlayan antrenman kondisyon çalışmasıyla devam etti. Yaklaşık 2 saat süren antrenman yarı sahada çift kale maçla sona erdi.

Antrenmanın ardından Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde açıklamalarda bulunan teknik direktör Hüseyin Özcan, kadro dışı kaldıktan sonra tekrar takımla çalışmalara başlayan hakkında açıklamalarda bulundu. Takımda hiyerarşik bir çalışma düzeni olduğunu ifade eden Özcan, "Buranın teknik anlamda tek yetkilisinin ve sorumlusunun ben olduğumun, yardımcılarımın da benim direktiflerimin uygulayıcısı olduğunun bilinmesini isterim. Bundan önce böyleydi, bundan sonra da böyle olacaktır" dedi.

"BENDEN VE ARKADAŞLARINDAN ÖZÜR DİLEDİ"

Hüsamettin Tut'un özür dilediğini ve yeniden kadroya alındığını aktaran Özcan, "Hüsamettin yönetimimiz aracılığı ile bana geldi. Benden ve futbolcu arkadaşlarından özür dileyerek tekrardan affını istedi. Dolayısıyla da biz bu durumu değerlendirdik ve Hüsamettin'in bundan sonraki antrenman ve müsabaka kadrolarına alınmasına karar verdik" diye konuştu. - ORDU

Kaynak: İHA