Oyunculuğa Cesaret Edemiyordum! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Oyunculuğa Cesaret Edemiyordum!

Sabah.com.tr - Haberler | Magazin
Oyunculuğa Cesaret Edemiyordum!

'Umutsuz Ev Kadınları'na katılan Tanem Sivar "Reklam çekiminden o kadar keyif aldım ki denemek istedim." dedi.

Ünlü sunucu Tanem Sivar son günlerde bir dondurma reklamında ve ' Umutsuz Ev Kadınları' adlı dizide karşımıza çıkıyor. Sivar, kariyerindeki bu değişikliğin perde arkasını F Mag dergisine anlattı:

AKLIM KARIŞIKTI

Üniversitede TV-sinema okumuş olmama rağmen mezun olduğumda ne yapacağım konusunda tam bir fikrim yoktu. Küçük yaştan itibaren hep senaryo yazmaya ilgim vardı ama mezun olduğumda bu sektörün içinde nerede olacağımı bilmiyordum.

Mezun olduktan sonra bir arkadaşım beni, Acun Ilıcalı'yla tanıştırdı. O zaman 'Acun Firarda' için Tuğçe Kazaz'la anlaşmışlardı. Ama Tuğçe evlenince yeni birini aramaya başlamışlar. O noktada yollarımız kesişti. O günden sonra Acun Medya'da kimi zaman yapım kısmında, kimi zamansa kamera önünde çalışırken, sunuculuk hikayesi başlamış oldu.

Oyunculuk teklifleri, bu işe başladığım 2005 yılından beri dönem dönem geliyordu. Ancak hiç cesaret edemiyordum. Bu yıl anlaştığım ve yüzü olduğum bir dondurma markasının çekimlerinde, reklamların hepsi film senaryosu tadında yazılmıştı. O kadar keyif aldım ki "Ben bunu denemeliyim" dedim. Tam o sırada 'Umutsuz Ev Kadınları'ndan teklif geldi. Ben de bunu bir işaret olarak alıp 'Hayır' demedim. Medyapım'a da müteşekkirim çünkü bana çok güvendiler.

'So You Think You Can Dance'in sunucusu Cat Deeley'yi beğeniyorum. Saba Tümer ve Pınar Altuğ'un da samimiyetlerini çok seviyorum.

GAZETECİ OLABİLİRDİM

"Eğer kamera önünde olmasaydım gazeteci olabilirdim. Senaryo yazmayı da hep çok isterdim. Sanırım kendimi bu iki alanda geliştirmeye çalışırdım."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Sabah.com.tr - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title