Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Haberler.com - Haberler | Magazin

36 yaşındaki ünlü oyuncu Naz Elmas, bir süredir birlikte olduğu 52 yaşındaki iş insanı Erol Özmandıracı ile nikah masasına oturdu. Çiftin yalıda gerçekleşen düğününe ünlü isimler de katıldı.

Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz isimli dizide rol alan 36 yaşındaki güzel oyuncu Naz Elmas, bir süredir birlikte olduğu 52 yaşındaki iş insanı Erol Özmandıracı ile dün akşam Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.

Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğün törenine birçok ünlü isim katıldı. Görkemli bir düğünle evlenen Naz Elmas'ın düğününe katılanların arasından Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ve Engin Altan Düzyatan gibi birçok ünlü isim vardı. Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak da nikah törenine katılan isimler arasında yer aldı.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Düğün sonrası Uçankuş'a röportaj veren Naz Elmas, "Çok heyecanlı ve çok mutluyuz. Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz. Erol'u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım" dedi. Galatasaray Yönetim Kurulu üyelerinden biri olan Özmandıracı ise "Onu ilk gördüğümde evleneceğimiz anlamıştım. Naz'ın ailede sıkı Galatasaray taraftarı" şeklinde konuştu.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Erol Özmandıracı, 1967 yılında İstanbul'da doğdu. İlk öğrenimini Şişli Terakki Lisesi'nde, lise öğrenimini ise İngiltere'de Oxfordshire Carmel College'de tamamladı. 1989 yılında yüksek öğrenim içim New York'a giden ve burada Syracuse Üniversitesi'nde ekonomi tahsili yapan Erol Özmandıracı, 1993 yılında okulu bitirdikten sonra, bir Japon firmasında kimyasal ürünler ve metal departmanı satış müdür yardımcılığı yaptı.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Daha sonra ülkeye dönen Erol Özmandıracı, 1994 yılında Esteks Dış Ticaret şirketini kurdu. Bu şirkette Kurucu Başkan ve CEO olarak ev tekstil imalat ticaret ve pazarlama işleri yaptı. 2006 yılında bu şirketin yapısı değişti ve tekstil kumaş ithalat ve pazarlama faaliyetleri yapmaya başladı. Bu arada Erol Özmandıracı, 2000 yılında kurduğu Bay Gıda şirketinde pirinç ve çeltik gibi kuru gıda ticareti yaptı. Bu şirkette Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Ayrıca 1997 yılında kurduğu Bay İnşaat şirketi, arsa ve proje geliştirme, mimari projelendirme, konsept geliştirme ve pazarlama ve satış yönetimi çalışmalarını yürütüyor.

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi

Oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (31)
Solomon:GS fanatikligi falan hikaye . . yahudi hatun yahudi erkekle evlenmis , bu kadar basit. . . ayrica Naz''in onceki kocasi da yahudidir . . kiz dinine geleneklerine bu kadar bagli demek.
ŞAŞIRTAN OLAYLAR XX:sağlam yere kapak atmış kınamıyorum ama ülkede evlenecek başka erkek bulamadınmı naz !! şaşırmaya devam para para geleceği sağlama almak kadınların çoğunun evlilikleri genelde bunun üzerine kurulu
tepki:øbur tarafa erken gitmek istersen evlen hayatinin yarisi mal olur
500