Otomobilin motoruna giren yılanı çıplak elle çıkardılar

Otomobilin motoruna giren yılanı çıplak elle çıkardılar

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Adıyaman'da Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olan bir personelin aracının motoruna yılan girdi. İtfaiye yılanı çıkarmakta başarılı olamayınca şehirde çıplak elle yılanı çıkarabildiği bilinen vatandaşlar çağrıldı. Vatandaşlardan biri yılanı kafasından tutarak çıkardı.

Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir personelin otomobilinin motor kısmına yılan girdi. Aracını temizlemek için motor kaputunu açtığında yılanı fark eden otomobil sahibi yılan çıkartması için itfaiye ekiplerine bilgi verdi. İtfaiye ekipleri yılanı gizlendiği yerden çıkartmak istedi ancak başarılı olamadı.

YILANI ELLE YAKALADIĞI BİLİNEN VATANDAŞLARA HABER VERİLDİ

Bunun üzerine ilçede yılanları çıplak elle yakaladığı bilinen Cuma Uzun ve Yunus Ede'ye bilgi verildi. Otomobilin motor kaputunu açan Uzun ve Ede, yılanı gizlendiği yerden çıkartmak için çalışma başlattı.

DOĞAYA BIRAKILDI

Yunus Ede, yılanı kafasından tutarak gizlendiği yerden çekerek çıkarttı. Yaklaşık yarım metre uzunluğunda ki yılan zarar görmeden çıkartılarak bidona koyuldu. Yılan daha sonra doğaya salındı.

Otomobilin motoruna giren yılanı çıplak elle çıkardılar

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title