Otokar, Huckepack Treyler Teslimatlarına Genç Tur Nakliye ile Devam Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Otokar, Huckepack Treyler Teslimatlarına Genç Tur Nakliye ile Devam Etti

Otokar, Huckepack Treyler Teslimatlarına Genç Tur Nakliye ile Devam Etti

Otokar, Genç Tur Uluslararası Nakliye'ye 100 adet Otokar Fruehauf Mega Euroslider Huckepack semi treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Otokar, Genç Tur Uluslararası Nakliye'ye 100 adet Otokar-Fruehauf Mega Euroslider Huckepack semi-treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Otokar'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Otokar, Genç Tur Nakliye'ye uluslararası nakliye ve Intermodal taşımacılıkta tercih edilen yarı römork modeli olan Otokar-Fruehauf Mega Euroslider Huckepack semi-treylerlerden 100 adet teslim etti.

Teslim edilen araçlara ilişkin Rahmi Koç Müzesi'nde düzenlenen törene Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Ümit Şangüder, Genç Tur Yönetim Kurulu Başkanı Penko Nestorov, Genel Müdürler Erdinç Hasanov ve Şehri Hatipoğlu katıldı.

Otokar İç Pazar Satış Müdürü Murat Tokatlı konuya ilşkin değerlendirmesinde, uluslararası nakliye ve Intermodal taşımacılıkta her geçen gün yeni firmalar tarafından tercih edilen Mega Euroslider Huckepack semi-treylerlerin Otokar'ın bu alandaki uzmanlığı ve Ar-Ge gücünün en büyük göstergesi olduğunu belirterek, Genç Tur Nakliye'nin Intermodal taşımacılık alanında yaptığı 100 adetlik filo yatırımında Otokar'ı tercih etmesinin kendileri için memnuniyet verici olduğunu kaydetti.

Bu alanda yapılan büyük çaplı yatırımlarda Otokar olarak tercih edilen ve aranan ilk marka haline geldiklerini ifade eden Tokatlı,  "Üstün AR-Ge gücümüz ve araçlarımızı müşterilerimiz ile beraber, onların ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde geliştiriyor olmamız ve hiçbir şekilde kaliteden ödün vermememiz bence bunun en büyük sebebi. Treyler sektöründe uzmanlığımız, bilgi birikimimiz, geniş satış sonrası ağımız ve hizmet kalitemiz ile fark yaratıyoruz. Bu anlamda filoların tercihi olmaya devam edeceğimizden şüphem yok. Yeni araçların Genç Tur Nakliye'ye hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı. - İstanbul

AA - Son Dakika Haberleri

Murat Özsoy, Otokar, Politika, Güncel, Haber

title