Murat Özsoy Haberleri

Murat Özsoy haber, Murat Özsoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Özsoy - 10.03.2021
"Serbest Ticaret Anlaşması" ile yeni boyuta geçildi
Toplantı kapsamında düzenlenen ve moderatörlüğünü Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri Başkanı Dr. Can Fuat Gürlesel'in yaptığı webinara, Türkiye'de İngiliz Ticaret Odası Başkanı Christopher Gaunt, T.C. Ticaret Bakanlığı Londra Ticaret Başmüşaviri Hasan Murat Özsoy, DEİK Türkiye-Birleşik Krallık İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Ford Otosan Resmi İlişkiler Direktörü Sinan Ayhan, Gima UK Ltd.
Murat Özsoy - 04.03.2021
Aslıhan Karalar setlere döndü! İşte sürpriz projesi
Güzel oyuncu, Doğu Demirkol ile Murat Özsoy'un kaleme aldığı ve dijital platform Blu TV'de yayınlanacak olan 'Doğu' adlı dizide konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçti.
Murat Özsoy - 05.03.2020
Bu hafta 9 film vizyona girecek
Nuri Yıldız'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde İsmail Baki Tuncer'e başrolde Fırat Sobutay, Zerrin Sümer, Metin Yıldız, Barbaros Dikmen ve Murat Özsoy eşlik ediyor.
Murat Özsoy - 22.01.2020
"Sabit Kanca" Geri Dönüyor
Senaryosunu Bilal Akçay'ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Nuri Yıldız'ın oturduğu "Sabit Kanca: Son Soru" filmi 6 Mart'ta sinemaseverle buluşacak. Yapımını Filmod Prodüksiyon'un yaptığı ve başrolünü İsmail Baki Tuncer'in üstlendiği "Sabit Kanca: Son Soru"nun oyuncu kadrosunda Fırat Sobutay, Zerrin Sümer, Metin Yıldız, Hilmi Erdem, Alay Cihan, Barbaros Dikmen, Hakan Çankaya, Murat Özsoy, Nuran Tuncer, Bensu Begovic, Tevfik İnceoğlu, Volkan Kantoğlu, Mevra Ustaoğlu, Hülya Diken gibi pek çok isim yer alıyor.
Murat Özsoy - 01.08.2019
İnegöl Belediyesi'nde yeni dönem
BU BİR NEVİ MİLLİ BİR GÖREVDİR Kaymakam Görücü, temizlik konusunun milli bir görev olduğuna da vurgu yaparak şöyle konuştu: "Birileri şunu diyecek; 'Artık belediye bu araçları aldı, belediye yapsın...' Halbuki oturduğun dükkanın önü, oturduğun evin önü ve kendine miras bırakılan yerleri temiz tutarsan, Belediye Başkanı az önce dedi; parasını sizden alırım. Ne kadar çok çalışırsa o kadar çok ücret ödersiniz. Ama siz temizlik konusunda belediye ve diğer kuruluşlara yardım ederseniz ki bu hepimizin görevidir. Bunu yapmak zorundayız. Temiz bir İnegöl'ü kim istemez. Herkes ister. Bu bir nevi milli bir görevdir. Bu görevde de hepimize düşen sorumlulukları yerine getirmek durumundayız." Konuşmaların ardından Ford Erdeğer Bayi adına Grup Genel Müdürü Tunç Ertaş, Belediye Başkanı Alper Taban'a plaket takdim etti. Ardından Başkan Taban da Ford ve Hidromak temsilcilerine teşekkür plaketi takdim etti. Otokar firması adına da Murat Özsoy ve Ümit Şengüder, Başkan Taban'a plaket takdiminde bulundu.
Murat Özsoy - 02.06.2019
"Enes Batur Gerçek Kahraman" filminin Ankara galası yapıldı
Doğa Can Anafarta'nın yönettiği, Enes Batur, Murat Özsoy, Büşra Karahan'ın senaryosunu yazdığı filmde, Enes Batur, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Arslan, Altan Erkekli, Ömer Başdoğan, Buket Dereoğlu başta olmak üzere geniş oyuncu kadrosu yer alıyor.
Murat Özsoy - 30.05.2019
"Gerçek Kahraman"a görkemli gala
ren Medya, TN Yapım ve ILS Vision'un yapımcılığında, senaryosunu Murat Özsoy ve Büşra Karahan'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği, ünlü Youtuber Enes Batur'un başrolleri Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Arslanalp'le paylaştığı "Gerçek Kahraman" sinema filminin görkemli gala gösterimi 29 Mayıs Çarşamba günü İstinye Park Cinemaximum'da gerçekleşti.
Murat Özsoy - 29.11.2018
34. İsedak Toplantısı
Ticaret Bakanlığı Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Hacı Hasan Murat Özsoy, "2017 verilerine göre Türkiye, 390 milyar dolar dış ticaret hacmi ile dünya ticaretinin yüzde 1,1'ini karşılar hale gelmiştir.
Murat Özsoy - 01.06.2018
Asyaport, 'Liman Tek Pencere Sistemi'nde Pilot Oldu
Türkiye'nin en büyük konteyner limanı olma özelliğine sahip Tekirdağ'daki Asyaport Liman Tesisleri'nde gerçekleştirilen Liman Tek Pencere Sistemi uygulaması programına Vali Mehmet Ceylan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Hacı Hasan Murat Özsoy, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz ve İçsular Genel Müdürü Durmuş Ünvan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetkilileri katıldı.
Murat Özsoy - 01.06.2018
Liman Tek Pencere Sistemi" Tekirdağ'da Hayata Geçirildi
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Hacı Hasan Murat Özsoy, toplantıda yaptığı konuşmada, Bakanlık olarak Türkiye limanlarının dünyanın en gelişmiş limanları arasında yer alabilmesi hedefi doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Murat Özsoy - 17.02.2017
Fetö'den 6'şar Yıl 3 'Er Ay Hapis Cezası Alan Sanıklar Tahliye Oldu
2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın bugünkü duruşmasında tutuklu sanıklar Muhammed Doğan, Fatih Bilgiç, Mehmet Yazgan, Muhiddin Güngör, Mustafa Akbulut ve Murat Özsoy hazır bulundu.
Murat Özsoy - 28.09.2016
Biz Bir Dolaşalım" İzleyiciyle Buluşacak
Senaryosunu Murat Özsoy'un yazdığı film, "TRT Ev Sineması" kuşağında ekranlara gelecek.
Murat Özsoy - 17.06.2016
Türkiye ve Bulgaristan Gümrük Müsteşarları Toplantısı Kapıkule'de Yapıldı
Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı başkanlığında Kapıkule Sınır Kapısı VİP Salonu'ndaki toplantıya, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Hasan Köseoğlu, Gümrükler Genel Müdürü Mustafa Gümüş, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürü Abdullah Soylu, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Hacı Hasan Murat Özsoy ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanı Lütfü Kop'tan oluşan heyet ile Bulgaristan Gümrük Müsteşarı Rozalia Dimitrova, Müsteşar Yardımcısı Borislav Borissov, Gümrük İstihbarat ve Araştırma Müdürü Sergey Nakov, Tarife Politikası Müdürü Kaya Garabedian, Gümrük Rejimi ve İşlemleri Müdürü Latinka Yankova, Uluslararası İlişkiler Müdürü Marina Popova, Burgaz Gümrük Bölge Müdürü Valeri Stefanov, Burgaz Gümrük Bölge Müdür Yardımcısı Krasimir Futchedzhiev katıldı.
Murat Özsoy - 06.03.2016
Geleceğin Ustaları, Eğitimlerini Bilgisayar Ortamında Alıyor
Okul Müdürü Murat Özsoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geleceğin mühendis ve ustalarını yetiştirmek için büyük çaba gösterdiklerini belirterek, kentte alanında tek okul olması nedeniyle öğrencilerin geleceklerinin iyi olacağını söyledi.
Murat Özsoy - 04.04.2015
Atama Kararları
Başbakan Yardımcılığı ile Çevre ve Şehircilik, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Murat Özsoy - 23.06.2014
Otokar, Huckepack Treyler Teslimatlarına Genç Tur Nakliye ile Devam Etti
Otokar'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Otokar, Genç Tur Nakliye'ye uluslararası nakliye ve Intermodal taşımacılıkta tercih edilen yarı römork modeli olan Otokar-Fruehauf Mega Euroslider Huckepack semi-treylerlerden 100 adet teslim etti.  Teslim edilen araçlara ilişkin Rahmi Koç Müzesi'nde düzenlenen törene Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Ümit Şangüder, Genç Tur Yönetim Kurulu Başkanı Penko Nestorov, Genel Müdürler Erdinç Hasanov ve Şehri Hatipoğlu katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Özsoy Haberleri | Murat Özsoy Kimdir - Haberler - Murat Özsoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Özsoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Yetenekli Bay Murat Özsoy.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 10:19:31. #1.15#

title