Otobüsteki kız, saçları ıslanınca cinsel saldırıya uğradığını anladı! Suçunu itiraf eden sapık muavin tutuklandı - Haberler
Haberi Paylaş

Otobüsteki kız, saçları ıslanınca cinsel saldırıya uğradığını anladı! Suçunu itiraf eden sapık muavin tutuklandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa
Otobüsteki kız, saçları ıslanınca cinsel saldırıya uğradığını anladı! Suçunu itiraf eden sapık muavin tutuklandı

Muğla'dan Zonguldak'a giden yolcu otobüsünün muavini, önündeki koltukta oturan genç kadına cinsel saldırıda bulundu. Suçunu itiraf eden muavin tutuklanırken söz konusu cinsel saldırı ise genç kadının saçlarında ıslaklık hissetmesinin ardından ortaya çıktı.

Mide bulandıran olay, geçen cuma günü Muğla'dan Zonguldak'a giden yolcu otobüsünde meydana geldi. 24 yaşındaki kadın, Balıkesir civarında uyuduğu sırada saçında sıvı hissetti. Genç kadın, muavinin cinsel saldırısına uğradığını düşünerek Zonguldak'ta otobüsten iner inmez polise şikayette bulundu. Polis ekipleri muavin B.K.'yı gözaltına aldı.

MUAVİN SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Genç kadın ifadesinde, otobüsün arka koltuğunun bir önündeki koltukta oturduğunu ve gece saatleri olduğu için de yolda uyuduğunu belirterek, uyandığında saçında sıvı olduğunu fark ettiğini belirtti. B.K. ifadesinde genç kadına cinsel saldırıda bulunduğunu itiraf etti.

BENZER SUÇTAN SABIKASI VARMIŞ

B.K.'nın daha önce de cinsel suçlardan sabıkası olduğu öğrenildi. Savcılığın yürüttüğü soruşturma kapsamında karşılaştırma yapılması için B.K.'dan DNA örneği alınarak Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen B.K., tutuklandı.

Demirören Haber Ajansı / Gürkay Gündoğan - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (2)
Ali Bozkurt:Çıblaklık ve sapıklığın ürünü ben çıblak dolaşırım kimse bakamaz diye bir şey yok allah insanlığı kadın ve erkekten yaratı ve nefis verdi
Ekrem ÇELİK:Benzer suçtan sabıkası varda muavin olarak işini devam etirlmeside suç degilmi.
500