Osmaniye Emniyet Müdürü Yılmaz'dan Basına Teşekkür

Osmaniye Emniyet Müdürü Yılmaz'dan Basına Teşekkür

Osmaniye Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, Türk Polis Teşkilatı'nın 162. Kuruluş Yıldönümü Etkinliklerine Gösterdikleri İlgiden Dolayı Basın Mensuplarına Teşekkür Etti.

Osmaniye Emniyet Müdürü Yılmaz'dan Basına Teşekkür

Osmaniye Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, Türk Polis Teşkilatı'nın 162. kuruluş yıldönümü etkinliklerine gösterdikleri ilgiden dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.

Yılmaz, Polis Evi'nde kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Toplantıya; Belediye Başkanı Davut Çuhadar, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Menderes Demir, Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Celal Kaymak, emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Emniyet Müdürü Yılmaz, toplantının hiçbir resmi yönünün olmadığını, sadece sohbet etmek için bir araya gelindiğini söyledi. Yılmaz, "Bildiğiniz gibi Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 162. yıldönümü etkinliklerini kutladık. Bu etkinliklerde bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bizlerin de sizlerin istediği mekanlara, çağrıldığımız an gelebileceğimizi belirtirim. Polis teşkilatı, her zaman vatandaş-polis işbirliğine önem vermektedir. Vatandaşlarımızla iç içe olmak için de her türlü faaliyetlere katılıyoruz. Ayrıca, bu amaçla bizler de çeşitli faaliyetler düzenliyor ve destek oluyoruz. Bundan sonra da bu tür toplantılarda bir araya gelmeye çalışacağız" dedi.

Gazeteciler adına teşekkür konuşması yapan Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Celal Kaymak da, basın mensupları ile emniyet çalışanlarının görevleri icabı çalışma alanları içerisinde her zaman iç içe çalıştıklarını belirterek, "Osmaniyeli basın mensupları olarak bugüne kadar polis teşkilatı çalışanları ile hep uyum içerisinde çalıştık. Bundan sonra da uyum içerisindeki çalışmalarımız devam edecektir. Çünkü bizler ayrılmaz ikiliyiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından bir sürpriz yapan Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, basın mensupları ve davetlilere, 162. kuruluş yıldönümü anısına Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş takımlarının kaşkolunu hediye etti.

(ACK-MT-Y)

14.04.2007 15:10 TSİ