Öpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Mr Jade Lakaplı Özkan Şen, Çok Sert Konuştu

Öpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Mr Jade Lakaplı Özkan Şen, Çok Sert Konuştu

30.10.2018 22:12 | Son Güncelleme: 04.01.2019 08:39

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Mr Jade lakaplı Özkan Şen, en büyük pişmanlığını açıklayarak, "En büyük pişmanlığım bir şerefsize, bir yalancıya, bir oyuncuya, bir namussuza kanmam." dedi. Şen'in, bu sözleri kim için söylediği ise merak konusu oldu.

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Özkan Şen, sosyal medyada çok ağır sözler kullandı. Özkan Şen'in bu sözleri kim için söylediği merak konusu oldu.

"EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM BİR NAMUSSUZA KANMAM"

İsmail YK'nın kuzeni Özkan Şen, sosyal medyada bir takipçisinin, "Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız ne? Bir de iyi ki bunu yapmışlığımız dediğiniz ne?" sorusuna çok ağır sözlerle cevap verdi. MrJade lakaplı Özkan Şen, "En büyük pişmanlığım bir şerefsize bir yalancıya bir oyuncuya bir namussuza kanmam. Ve en güzeli yaptığı şey o kişinin k... tekmeyi vurmam" dedi. Özkan Şen'in bu sözleri Bircan Bali'ye söylediği iddia edildi.

İLİŞKİLERİNİ SONLANDIRDIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Mayıs ayında Şenol İpek'ten anlaşmalı olarak boşanan sunucu Bircan Bali, prodüktör ve şarkıcı Özkan Şen'le aşk yaşamaya başlamıştı. Bircan Bali'nin prodüktör Özkan Şen ile samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bali, ilişkilerini tanışma evresinde sonlandırdığını söylemişti.

Öpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Mr Jade Lakaplı Özkan Şen, Çok Sert Konuştu
Haber Yorumları (18)
BİRCANNNN: Yemediği halt kalmamış birde konuşuyor bu kadın
KİMSİNİZ: bunlar kim mak
DADAŞ: Rezill yalanlarr
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title