Öldü sanılıp morga kaldırılan adam, otopsi yapılırken uyandı

Öldü sanılıp morga kaldırılan adam, otopsi yapılırken uyandı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Hindistan'da motosiklet kazası geçiren 27 yaşındaki genç adam, öldüğü düşünülerek morga kaldırıldı. Ardından otopsi yapılmak üzere masaya yatırılan adam, sedyede canlanarak adli tıp uzmanlarını şoka uğrattı.

Hindistan'ın Mahalingapur kasabasında yaşayan 27 yaşındaki genç adam, motosikletle seyir halindeyken trafik kazası geçirdi. Kazanın ardından ağır yaralanan genç adam, tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

OTOPSİ MASASINDA CANLANDI

Durumu ağır olup solunum cihazına bağlanan adam bir süre sonra doktorlar tarafından öldü denilerek morga kaldırıldı. Adli tıp uzmanlarının otopsi yapmak üzere masaya yatırdığı adam, ekipleri şoka uğrattı. Ardından sedyede önce kıpırdamaya başlayan sonra ise canlanan genç adam, ölü diye yatırıldığı masadan canlı bir şekilde kalktı.

DOKTORLARI DAVA EDECEK

Ülkenin yerel medyasından edinilen bilgiye göre şahsın, hastanenin sorumsuz davranışı sonrası doktorları dava edeceği kaydedildi. Ayrıca 27 yaşındaki genç adamın sağlık durumunun iyileştiği de öğrenildi.

Öldü sanılıp morga kaldırılan adam, otopsi yapılırken uyandı
Haber Yorumları (34)
SAĞ SAĞLİM: Bir Uyutmadınız A. . . . . .
ÇİFTETELLİ: adamı bulup bi sormak lazım cennette huri var mı cehennemde zebani var mı
THE İMAM: adama sormaya gerek yok mensubu olduğun dinin kıtabını oku orada yazıyor.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title