NURHAN YAPICI ÖZEL HABERLERİ

Nurhan Yapıcı Özel haber, Nurhan Yapıcı Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurhan Yapıcı Özel

Nurhan Yapıcı Özel

Nurhan Yapıcı Özel Kimdir ?

Nurhan Yapıcı Özel mimarlık eğitimi almıştır. 1994 yılında Ladik Belediye Meclis üyesi seçildi ve 25 yıl aktif hizmette bulundu. Evli ve iki çocuk annesidir. Nurhan Yapıcı Özel, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Samsun Ladik Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nurhan Yapıcı Özel - 11.06.2021
Sıfır Atık Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllerini Aldılar
Çevre eğitimi ve bilinçlendirme çalışmalarına önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, "Atık Toplama ve Geri Dönüşüm Atıklardan Proje Üretme Yarışmamızda dereceye giren, çevre ve doğa dostu vatandaşlarımıza ödüllerini takdim ettik.
Nurhan Yapıcı Özel - 03.06.2021
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri
Belediye Başkanımız Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Kaymakamımız Adem Eser ile "Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri" kapsamında Ladik Halk Eğitim Müdürlüğü'müzün hazırlamış olduğu serginin açılışına katılım sağladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 11.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" dolayısıyla bu yıl Ramazan Bayramı'nın evlerde geçirileceğini belirten Saygılı, şunları kaydetti: "Halkımız ikinci kez alıştığımız ve hak ettiği kalabalık ziyaretlerden uzak olacak. Temennimiz, içinde bulunduğumuz bu mukaddes atmosferin, tüm inananlar için bütün güzelliklerin yaşanmasına vesile olmasıdır. Biliyoruz ki bugünleri de geride bırakacak, daha nice güzel ve mutlu günlerde hep birlikte olacak, büyüklerimizin ellerinizden öpecek ve kucaklaşacağız. Bu güzel bayramı, bugün vatanımızda huzur içerisinde idrak etmemizi, ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzu unutmamalıyız. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yad ediyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum. Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve İslam alemine mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum." Özel, mahalle gezilerine devam ediyor Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ramazan ayı dolayısıyla "Gönülden bir olup sevgimizi paylaşıyoruz" sloganıyla mahalle gezilerine devam ediyor.
Nurhan Yapıcı Özel - 09.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Özel'den Anneler Günü mesajı Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, "Anneler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 28.04.2021
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Kaymakamı Adem Eser ile Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, mahalle ziyaretlerinde bulundu.
Nurhan Yapıcı Özel - 27.04.2021
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AA muhabirine, Sıfır Atık Projesi'nde pilot ilçe olan Ladik'teki tüm vatandaşların projeye katkı sağlaması yönünde teşvik edici çalışmalarda bulunduklarını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 20.04.2021
Son dakika! Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Sıfır Atık Projesi'nde pilot bölge seçilen Ladik ilçesinin örnek bir ilçe haline getirilmesine çalıştıklarını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 17.04.2021
Son dakika haber! Ladik'te kullanılmış bitkisel atık yağları toplama çalışması
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Bitkisel Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği ile atık yağların doğaya bırakılması ve kanalizasyona dökülmesinin yasaklandığını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 16.04.2021
Ladik Belediyesi Zabıta ekiplerince fırınlarda denetim yapıldı
İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğini vurgulayan Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, fırın ve diğer üretim yapan işletmelerde denetimlerin devam edeceğini kaydetti.
Nurhan Yapıcı Özel - 30.03.2021
Ladik ve Kavak'ta "Yaya önceliği kırmızı çizgimizdir" uygulaması yapıldı
Çalışmaya Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel de katıldı.
Nurhan Yapıcı Özel - 29.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Öğrencilerden Başkan Özel'e ziyaret Ladik Atatürk İlkokulu 3/C sınıfı öğretmeni Şükran Ceylan ve öğrenciler, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'i ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel - 23.03.2021
Ladik Kaymakamı Eser'den huzurevine ziyaret
Ziyarette Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şahin Örnek de bulundu.
Nurhan Yapıcı Özel - 16.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Çanakkale Zaferi'nin 106. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 04.03.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Havza'da ziyaretlerde bulundu
Ziyaretlerde Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican da yer aldı.
Nurhan Yapıcı Özel - 19.01.2021
Ladik'te karla mücadele çalışmaları
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, önceki gün yağan karla mücadele çalışmaları kapsamında kapanan veya ulaşımın güçlükle yapıldığı mahalle grup yolları ile meydan, cadde ve sokaklarda kar temizliği ve tuzlama çalışmaları yapıldığını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 14.01.2021
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, yeni atık toplama aracının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından tahsis edildiğini söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 13.01.2021
Başkan Özel'den Ambarköy Açık Hava Müzesi'ne ziyaret
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ambarköy Açık Hava Müzesi'ni ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel - 02.12.2020
Samsun'dan kısa kısa
Sağlıklı her insanın aynı zamanda bir engelli adayı olduğunun unutulmaması gerektiğini vurgulayan Saygılı, şunları kaydetti: "Sadece 3 Aralık'ın değil, 365 günün engellilere yönelik farkındalık günü olması gerekiyor. Engellilik, yalnızca engellileri ve ailelerini değil, toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendirmektedir. Geleceğe güvenle bakan, güçlü ve sosyal bir toplum olmak için engelli vatandaşlarımızın herhangi bir eksiklik hissine kapılmalarına müsaade etmeden, sorunlarını çözme ve taleplerini cevapsız bırakmama gayreti ile çalışmaktayız. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla hareket eden devletimiz, tüm imkanlarını bu manada seferber etmektedir." Özel'den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 24.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Millet mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "Başöğretmenlik" unvanının verildiği 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün 1981 yılından itibaren coşkuyla kutlandığını belirten Kaya, şunları kaydetti: "Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında gelen sevgi, şefkat ve fedakarlık mesleği olan öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerlidir. Öğretmenlik bütün mesleklerin temelidir. Toplumda saygın meslekler edinmiş olan şahısların hepsi kendini insan yetiştirmeye adamış bir öğretmenin eseridir. Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm eğitim çalışanlarımızın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü canı gönülden kutluyorum." Özel'den "Öğretmenler Günü" mesajı Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Ladik Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen törene Kaymakam Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Cumhuriyet Savcısı Yasin Eraslan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mustafa Akar, Emniyet Müdür Vekili İlhan Güler, kamu kurum ve kuruluşları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Nurhan Yapıcı Özel - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Ladik Kaymakamı Nurullah Kaya ve Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 04.11.2020
Ladik Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası protokol imzaladı
Ladik Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ile Belediye-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı İlyas Yiğit arasında 15 aylık toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Nurhan Yapıcı Özel - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Kaya ve Belediye Başkanı Nurhan yapıcı Özel, kutlamalara katılanların bayramını kutladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 28.10.2020
Samsun'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Ladik Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen törende, Ladik Kaymakamı Nurullah Kaya ve Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Nurhan Yapıcı Özel - 19.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te de Hükümet Konağı önünde düzenlenen programa, Ladik Kaymakam Vekili Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Akar, Emniyet Müdürü Vekili İlhan Güler, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.
Nurhan Yapıcı Özel - 16.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel'den Bolat Mahallesi'ne ziyaret Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Bolat Mahallesi'ni ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel - 15.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.
Nurhan Yapıcı Özel - 14.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, mülkiyeti Ladik Belediyesine geçen Gaziler Caddesi'ndeki Pancar Bölge Şefliği depo ve hizmet binasının restore edilerek yöresel ürünler pazarı olarak vatandaşların hizmetine açacaklarını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 30.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Gölü etrafında imar planı istişaresi Ladik Belediye Başkanı Belediye Nurhan Yapıcı Özel, İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam ile Ladik Gölü ve çevresinde incelemelerde ve göl etrafında uygulanabilecek imar planı ile ilgili istişarede bulundu.
Nurhan Yapıcı Özel - 26.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 13.
Nurhan Yapıcı Özel - 25.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te konaklama tesisleri çevre düzenleme çalışmaları Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Bungalov Tipi Konaklama Tesisleri'nin çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Nurhan Yapıcı Özel - 24.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla Kovid-19 salgınına karşı iş yerleri, otomobiller ve çarşıdaki vatandaşlara yönelik denetimin belediye zabıta ekipleri ile polis ekipleri tarafından gerçekleştirildiğini söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel - 23.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan pazarda satışa sunulan kuşburnu ve şeker pancarı dalına Ladikli vatandaşların yanı sıra, çevre il ve ilçelerdeki vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiğini ifade etti.
Nurhan Yapıcı Özel - 22.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Bolat Mahallesi'nde ziyaretlerde bulundu.
Nurhan Yapıcı Özel - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene Ladik Kaymakamı Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Akar, Emniyet Müdürü Vekili İlhan Güler, daire amirleri ile gaziler katıldı.
Nurhan Yapıcı Özel - 02.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Zabıta Haftası" dolayısı ile mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel - 01.09.2020
Vali Dağlı Ladik ilçesini ziyaret etti
Kaymakamlığa ait Alibey Konağı Kültürevi'nde incelemelerde bulunan Vali Dağlı daha sonra Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'i makamında ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel - 30.08.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene, Kaymakam Sedat Sezik, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Cumhuriyet Savcısı Yasin Eraslan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Akar, Emniyet Müdürü Vekili İlhan Güler, siyasi parti temsilcileri ve daire amirleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurhan Yapıcı Özel Haberleri | Nurhan Yapıcı Özel Kimdir - Haberler - Nurhan Yapıcı Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurhan Yapıcı Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Silaj streçleme makineleri teslim töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 13:22:46. #1.16#

title