NURHAN YAPICI ÖZEL HABERLERİ

NURHAN YAPICI ÖZEL HABERLERİ

Nurhan Yapıcı Özel haber, Nurhan Yapıcı Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurhan Yapıcı Özel

Nurhan Yapıcı Özel

Nurhan Yapıcı Özel Kimdir ?

Nurhan Yapıcı Özel mimarlık eğitimi almıştır. 1994 yılında Ladik Belediye Meclis üyesi seçildi ve 25 yıl aktif hizmette bulundu. Evli ve iki çocuk annesidir. Nurhan Yapıcı Özel, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Samsun Ladik Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nurhan Yapıcı Özel 1.6.2020
Samsun'dan kısa kısa
- Ladik'te Sıfır Atık Projesi Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Sıfır Atık Projesi'nde pilot ilçe olan Ladik'in 2 farklı noktasına Mobil Atık Getirme Merkezi kurduklarını bildirdi.
Nurhan Yapıcı Özel 28.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, çevre temizlik vergisi, emlak vergisi ile ilan reklam vergisinin 31 Mayıs'ta sona eren birinci taksidi ödeme süresinin son gününün pazar gününe rastlaması nedeniyle 1 Haziran'a uzatıldığını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel 27.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediyesi çalışmaları Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde de aralıksız olarak hizmet verdiklerini bildirdi.
Nurhan Yapıcı Özel 25.5.2020
Ladik ve Kavak'ta bayram ziyaretleri
Ladik Kaymakamı Sedat Sezik, Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Akar ve Emniyet Müdürü İlhan Güler, şehit Jandarma Uzman Çavuş Uğur Göksu'nun baba ocağını ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel 22.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Buna göre nöbetçi akaryakıt istasyonları şöyle olacak: "23 Mayıs Cumartesi günü saat 00.00 ila 24.00 arasında Haştaşdemir Petrol (Total), Ceylan Petrol (Moil), 1. Yol Petrol (Shell), 24 Mayıs Pazar Hastaşdemir Petrol (Total), Tuba Petrol (Termo), Doğuş Petrol (Petrol Ofisi), 25 Mayıs Pazartesi Haştaşdemir Petrol (Total), Any Shell Petrol (Shell), Yücel Petrol (BP), 26 Mayıs Salı Hastaşdemir Petrol (Total), An İnşaat Petrol (Opet), Menemenciler Petrol (Hipet)" Özel ziyaretlerini sürdürdü Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ramazan ayı dolayısıyla yalnız yaşayan yaşlılar ve ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaretlerine devam etti.
Nurhan Yapıcı Özel 21.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, daha temiz bir Ladik, daha sağlıklı bir toplum için kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerdeki yolların da ilaçlı su ile yıkandığını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel 20.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, çevre düzenlemeleri kapsamında ilçeyi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek amacında olduklarını dile getirdi.
Nurhan Yapıcı Özel 19.5.2020
Ladik Belediye Başkanı Özel'den 19 Mayıs mesajı
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel 16.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla engelli bireyleri evlerinde ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel 15.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, yürütülen çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Nurhan Yapıcı Özel 12.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Başkan Özel'in Engelliler Haftası mesajı Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel 8.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel, ziyaretlerde bulundu Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçede yalnız yaşayan ve koronavirüs salgını dolayısıyla evlerinden çıkması kısıtlanan 65 yaş üstü yaşlılar ile ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel 6.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Özel ziyaretlerini sürdürüyor Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, yalnız yaşayan ve evlerinden çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile yardıma muhtaç aileleri ziyaret etti.
Nurhan Yapıcı Özel 30.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Özel'den yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine ziyaret Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçede yalnız yaşayan ve evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılar ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ziyaretlerine devam ediyor.
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 29.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 28.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel 24.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Etkinliğe Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, belediye meclis üyeleri ve belediye idare müdürleri de katıldı.
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 23.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıNurhan Yapıcı Özel 23.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 22.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel 21.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, bir yandan koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sağlık ve hijyen denetimlerini aralıksız şekilde sürdürürken, diğer yandan da belediyenin ürettiği maskeleri ücretsiz olarak esnafa dağıttığını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel 20.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Başkan Özel'den 65 yaş üstü kişilere moral ziyareti Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü vatandaşlar için moral ziyareti başlattı.
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 17.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 17.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 16.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 14.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 11.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel 10.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, vatandaşların çoğunlukta bulundukları İlçe Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Belediye, PTT ve Ziraat Bankası önü gibi şehrin farklı noktalarına el dezenfektan aparatları yerleştirdiklerini söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel 9.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te koronavirüs önlemleri Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı aldıkları tedbirleri artırdıklarını söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel 8.4.2020
TBB, kadınların yönettiği belediyelere hizmet aracı hibe edecek
TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan katıldı.
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 7.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 5.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 2.4.2020
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 27.3.2020
Nurhan Yapıcı Özel 24.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla belediye olarak mücadele ettiklerini söyledi.
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 20.3.2020
Nurhan Yapıcı Özel 17.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirleri yoğunlaştırdıklarını bildirdi.
Nurhan Yapıcı Özel 13.3.2020
Ladik'te koronavirüs tedbirleri
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı ilaçlama yaptıklarını bildirdi.
Nurhan Yapıcı Özel: Samsun'dan kısa kısaNurhan Yapıcı Özel 11.3.2020
Nurhan Yapıcı Özel 10.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te metruk binalar yıkılacak Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçede tehlike arz eden ve görüntü kirliliği oluşturan kaçak, metruk ve riskli yapılarla mücadele ettiklerini bildirdi.
Nurhan Yapıcı Özel 9.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Başkan Özel'e Dünya Kadınlar Günü ziyareti Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'e 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ziyaret gerçekleştirildi.
Nurhan Yapıcı Özel 8.3.2020
Başkan Özel'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Nurhan Yapıcı Özel 6.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, "Gazilere ise sağlık dolu bir ömür diliyorum.
Nurhan Yapıcı Özel 5.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel, hayvanlar için oluşturulan geçici barınağı inceledi Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, köpek yavrularının kış mevsimini sıcak yuvada geçirebilmesi için oluşturulan geçici barınakta incelemelerde bulundu.
Nurhan Yapıcı Özel 4.3.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AA muhabirine, hava şartlarının elvermesi halinde bu yıl içinde yolu olmayan mahalle bırakmayacaklarını söyledi.
123
Şu an buradasınız: Nurhan Yapıcı Özel Haberleri | Nurhan Yapıcı Özel Kimdir - Haberler - Nurhan Yapıcı Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurhan Yapıcı Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun'dan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:29:17. #1.14#
title