Nurgül Yeşilçay'ın Paylaşımına PKK Benzetmesi Şoku
Haberler » Magazin » Nurgül Yeşilçay'ın Paylaşımına PKK Benzetmesi Şoku - Magazin

Nurgül Yeşilçay'ın Paylaşımına PKK Benzetmesi Şoku

Yeşilçay'ın, Instagram hesabından paylaştığı 'sarı, kırmızı, yeşil' renkli kilim deseni sosyal medyada tartışma konusu olunca Yeşilçay'dan açıklama geldi.

Oyuncu 'ın, hesabından paylaştığı 'sarı, kırmızı, yeşil' renkli kilim sosyal medyada tartışma konusu olunca Yeşilçay'dan açıklama geldi.

PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Nurgül Yeşilçağ, çizdiği bir resmi Instagram hesabından "Kağıda çizmekten sıkıldım. Tuvallerim gelebilir mi pls" notuyla paylaştı.

RENKLERİN PKK'YA AİT OLMASINI ELEŞTİRDİLER

Paylaşım sonrası bazı takipçileri "çıplak kadın" çizmesini eleştirirken, bazı takipçiler ise resimde görülen kilimdeki "sarı, kırmızı, yeşil" renklere dikkat çekti. Bu renklerin PKK'yı temsil ettiğini öne süren takipçiler, kilimdeki renkleri manidar buldu.

AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA KALDI

Bunun üzerine açıklama yapmak zorunda kalan Nurgül Yeşilçay, "Biraz önceki resim üzerine ivedi açıklama" notuyla "Arkadaşlar bu bir Osmanlı kilimidir. Renkler birebir kullanılmıştır. Ayrıca siyah renk de bulunmaktadır. Ayrıca kızımızın etrafı neon renklerle bezeli olup steetart'a göz kırparkene oryantalizmi barındıran bir şeydir işte. Oryantalist resim sevdiğimden ötürü hanım kızımız "nü"dür. Öyle çok da kafa yormaya değmez. Saygılar, seviyorum hepinizi." diye yazdı.

İşte o paylaşım...


Haber Videosu

: Nurgül Yeşilçay'ın Paylaşımına PKK Benzetmesi Şoku

Manşet

Haberler