Nikah Masası Yerine "Turunç Masa'yı" Tercih Ettiler

Nikah Masası Yerine "Turunç Masa'yı" Tercih Ettiler

03.12.2016 10:00 | Son Güncelleme: 03.12.2016 10:00
Nikah Masası Yerine

ANTALYA (İHA) – Antalya Muratpaşa Belediyesi Turunç Masa çalışanları Demet Altuntaş ve Sabri Pehlivan, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın kıydığı nikahla hayatlarını birleştirdi.

ANTALYA (İHA) – Antalya Muratpaşa Belediyesi Turunç Masa çalışanları Demet Altuntaş ve Sabri Pehlivan, Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın kıydığı nikahla hayatlarını birleştirdi. Çift imza için nikah masasını değil 'Turunç Masa'yı tercih etti.

Muratpaşa Belediyesinin halkla ilişkiler projesi olarak 2 yıl önce başlayan Turunç Masa, iki çalışanını evlendirdi. Demet Altuntaş ve Sabri Pehlivan çifti hayatlarını birleştirecek imza için nikah masasını değil 'Turunç Masa'yı tercih etti. Belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa, Pehlivan çiftinin nikahı için ay yıldızlı balonlarla süslendi. Turunç Masa çalışanlarının 'Oğlan bizim kız bizim' şarkısı eşliğinde işyerleri Turunç Masa'ya gelen çift, gelin ve damatlık giymeyi de ihmal etmedi. Çiftin nikahını kıyan Belediye Başkanı Ümit Uysal çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftin nikah şahitliğini ise Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz ve Halkla İlişkiler Müdürü Oya Uysal yaptı. - ANTALYA

Nikah Masası Yerine 'Turunç Masa'yı' Tercih Ettiler

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

title