Nihal Olçok Haberleri

Nihal Olçok haber, Nihal Olçok son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nihal Olçok - 02.01.2020
1 Ocak 2020 Haberleri
1 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Nihal Olçok - 13.12.2019
Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu listesinde yer alan isimler
155 kişinin yer aldığı Kurucular Kurulu'nda Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) eski Başkanı Yusuf Ziya Özcan'dan, eski AK Parti milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ'ya, Karar Gazetesi eski yazarı ve Mavi Marmara yolcularından Hakan Albayrak'tan Nihal Olçok'a, deneyimli gazeteci Bayram Zilan'a, bir dönem Başbakanlık başdanışmanlığı da yapmış olan Etyen Mahçupyan'a kadar farklı siyasi eğilime sahip tanınmış isimler bulunuyor.
Nihal Olçok - 07.12.2019
6 Aralık 2019 Haberleri
6 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Nihal Olçok - 05.12.2019
Olçok ailesinden açıklama: "Nihal Hanım'ın 'Olçok' soyadını kullanmasına rıza göstermiyoruz"
15 Temmuz darbe girişiminde şehit edilen Erol Olçok'un ailesi yaptığı yazılı açıklamayla Nihal Olçok'a tepki gösterdi.
Nihal Olçok - 05.12.2019
OLÇOK AİLESİ: SOYADIMIZI KULLANMASINA RIZA GÖSTERMİYORUZ
OLÇOK ailesi, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un Nihal Olçok ile 2013'te anlaşmalı boşandığını belirterek, "Nihal Hanım, kızlık soyadı olan Süleymanoğlu'nu kullanarak şahsi görüşlerini ifade edebilir.
Nihal Olçok - 05.12.2019
Olçok ailesi: Soyadımızı kullanmasına rıza göstermiyoruz
OLÇOK ailesi, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un Nihal Olçok ile 2013'te anlaşmalı boşandığını belirterek, "Nihal Hanım, kızlık soyadı olan Süleymanoğlu'nu kullanarak şahsi görüşlerini ifade edebilir.
Nihal Olçok - 05.12.2019
Olçok ailesinden açıklama Açıklaması
Olçok ailesi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un Nihal Olçok ile 2013'te anlaşmalı boşandığını belirterek, "Nihal Süleymanoğlu'nun kamuoyuyla paylaştığı kimi sözlü ve yazılı beyanları, bu açıklamayı gerekli kılmıştır.
Nihal Olçok - 22.11.2019
21 Kasım 2019 Haberleri
21 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Nihal Olçok - 01.11.2019
31 Ekim 2019 Haberleri
31 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Nihal Olçok - 26.09.2019
Muharrem İnce annelerle buluştu
Burada konuşma yapan Muharrem İnce, annesi Zekiye İnce ile yaptığı konuşma sonrasında böyle bir organizasyon yapma kararı aldığını dile getirerek şunları söyledi: "Aramızda böyle bir konuşma geçince biz de dedik ki anaların acısını yarıştıramayız. Onları ayrıştıramayız. Anaların acısının rengi yoktur. Hepsinin gözyaşının rengi aynıdır. Onların siyasi görüşleri, kılık kıyafetleri, düşünüşleri, yaşam biçimleri hepsi onların kendi sorunudur. Annelerin acıları hepimiz için ortaktır. Onların ağırlığını ölçecek düzeyde değiliz biz. Onların renklerini sorgulayacak durumda değiliz. Dolayısıyla fikir anası anamdır. Hepiniz hoş geldiniz." İnce, davetini kabul ederek bir araya gelen annelere teşekkür ederek şöyle konuştu: "Türkiye'nin barışması, kucaklaşması lazım diyoruz. Anaların acıları dinsin istiyoruz. Türkiye barışırsa, kucaklaşırsa, Türkiye birbirini ötekileştirmeden, ayrıştırmadan böyle olursa üreten bir Türkiye olur. Böyle olursa büyüyen Türkiye olur. Böyle olursa bir de sonunda ürettiğini adil bölüşürse mutlu bir Türkiye olur." Davete, 15 Temmuz şehit anneleri Asiye Yıldız ve Nihal Olçok, Soma maden kazasında çocuklarını kaybeden annelerin yanı sıra, Yalova'daki 2 şehit ailesi, Çorlu'daki tren kazasında yaşamını Oğuz Arda Sel'in annesi Mısra Öz, okuldaki lavabonun üstüne düşmesi sonucu 6 yaşında ölen Efe Boz'un annesi Nurdan Boz katıldı.
Nihal Olçok - 16.07.2019
15 Temmuz 2019 Haberleri
15 Temmuz 2019 Manşet Haberleri.
Nihal Olçok - 14.06.2019
FETÖ'nün Atatürk Havalimanı'nı işgal girişimi davası
İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısında bulunan salonda yapılan duruşmayı, şehit Mahir Ayabak'ın ailesi ve şehit Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok da izledi.
Nihal Olçok - 13.06.2019
"İyilik Ödülleri" törenle sahiplerine verildi
Türkiye'de ilk defa ödülleri sahiplerine bedensel engelli çocuklarımız takdim edecek. Bu törende ayrıca bir ilke imza atacağız. Türkiye'deki tüm öğrencilere mesaj attık ve bize hayallerinizi yazın dedik. Öğrencilerimizin hayallerini balonların içine koyduk. Etkinlikten sonra bu balonları patlatacak ve çocuklarımızın hayallerini öğreneceğiz. Bu hayalleri gerçekleştirmeye çalışacağız." Ödülleri down sendromlu öğrenciler verdi Etkinlikte, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun, şarkıcı Haluk Levent, gazeteci-yazar Turan Kışlakçı, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok'un yanı sıra birçok gazeteci, yazar, televizyon sunucusu ve politikacıya "İyi ki iyilik" var" ödülleri verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nihal Olçok Haberleri | Nihal Olçok Kimdir - Haberler - Nihal Olçok haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nihal Olçok kimdir, hayatı ve biyografisi. Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan merkezin açılışına davet edilmedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 07:09:08. #1.16#

title