Nez'in Köpeği Mahallenin Kabadayısı Oldu

Nez'in Köpeği Mahallenin Kabadayısı Oldu

Ünlü Sanatçı Nez'in 'Golden Retriever' Cinsi Köpeği Joi, Mahallenin Kabadayısı Oldu. Joi, Kavga Ettiği Süs Köpeğinin Kendisine Kafa Tutmasına Sinirlenince Ortalık Karıştı.

Nez'in Köpeği Mahallenin Kabadayısı Oldu

Ünlü sanatçı Nez'in 'Golden Retriever' cinsi köpeği Joi, mahallenin kabadayısı oldu. Joi, kavga ettiği süs köpeğinin kendisine kafa tutmasına sinirlenince ortalık karıştı.


Beyoğlu, Cihangir Mahallesi'nde kabadayılığa soyunan ünlü sanatçı Nez'in köpeği Joi, süs köpeği Tony ile kavga etti. Kendisinden küçük bir köpeğin kafa tutmasına sinirlenen Joi, ortalığı birbirine kattı. Nez'in yardımcısının elinden kurtulup, süs köpeğine saldırmak isteyen Joi, mahallede gergin anların yaşanmasına neden oldu. Küçük Tony'in Nez'in köpeğine baş kaldırmasına hayret eden vatandaşlar, kavgayı ilgiyle izledi. Kavga, Joi'nin eve götürülmesinin ardından sona erdi.


Nez'in köpeğinin mahallenin kabadayısı olduğunu belirten vatandaşlar, "Nez Hanımefendi'nin köpeği ile süs köpeği kavga ediyor. Biz bu manzaralara çok alışkınız. Nez'in yardımcısı, köpeği hava almak için dışarı çıkarmış, sonra da kavgaya tutuştular. Aslında her zaman dost gibi davranırlar" dedi.


(RC-FS-FS-Y)

Kaynak: İHA