NEW YORK POLİS DEPARTMANI HABERLERİ

New York Polis Departmanı Haberleri

New York Polis Departmanı haber, New York Polis Departmanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

New York Polis Departmanı 10.7.2020
New York'ta ilk kez Müslüman bir polis bölge amirliğine atandı
NEW ABD'nin New York şehrinde ilk defa Müslüman bir polis, New York Polis Departmanı (NYPD) bölge amirliği görevine getirildi.
New York Polis Departmanı: New York'ta Polis Bütçesinden KesintiNew York Polis Departmanı 2.7.2020
New York Polis Departmanı 1.7.2020
ABD'nin Seattle kentinde protestocuların oluşturduğu "özerk bölge" polis müdahalesiyle dağıtıldı
Öte yandan, New York'ta da sayıları bini aşan başka bir protestocu grup New York belediye binası önünde toplanarak işgal eylemi başlatmış ve New York Polis Departmanı (NYPD) bütçesinin azaltılması talebinde bulunmuştu.
New York Polis Departmanı 1.7.2020
New York'ta polis departmanının bütçesinden 1 milyar dolar kesinti yapılacak
New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, Kent Konseyi ile yapılan reform görüşmelerinin ardından yaptığı açıklamada, New York Polis Departmanının (NYPD) yıllık 6 milyar doları bulan bütçesinden bir milyar dolar kesilmesi konusunda anlaştıklarını söyledi.
New York Polis Departmanı 30.6.2020
New York polisinin bütçesinden 1 milyar dolarlık kesinti
New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, polis departmanına ayrılan 6 milyar dolarlık bütçeden 1 milyar dolar kesinti yapılacağını duyurdu.
New York Polis Departmanı 29.6.2020
ABD'de geleneksel olarak düzenlenen onur yürüyüşüne polis müdahalesi
ABD'de her yıl düzenlenen onur yürüyüşü için toplanan yüzlerce kişi, Washington Square Park'ta polis ile çatıştı.
New York Polis Departmanı: Floyd gösterilerinde 'polisin bütçesini kes' talebiNew York Polis Departmanı 28.6.2020
New York Polis Departmanı 23.6.2020
ABD'de bir siyahinin boğazını sıkan polis açığa alındı
New York Polis Departmanı (NYPD) Komiseri Dermot Shea, söz konusu görüntülerin sosyal medyada yayımlanmasından birkaç saat sonra yaptığı açıklamada da polis memurunun ücretsiz açığa alındığını söyledi.
New York Polis Departmanı 22.6.2020
- New York'ta arabasını yıkayan adama silahlı saldırı
- New York'ta arabasını yıkayan adama silahlı saldırı NEW YORK - ABD'nin New York kentinde arabasını yıkayan adama silahlı saldırı yapıldı. ABD'nin New York kentindeki 75. Bölge'de bulunan Milford Caddesi'nde 1 kişi arabasını yıkadığı sırada silahlı saldırıya uğradı. Saldırgan, saldırının ardından olay yerinden koşarak, uzaklaştı. New York Polis Departmanı Detektifi Rodney Harrison, saldırının güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medya hesabında paylaştı.
New York Polis Departmanı 21.6.2020
New York'ta arabasını yıkayan adama silahlı saldırı
ABD'nin New York kentindeki 75. Bölge'de bulunan Milford Caddesi'nde 1 kişi arabasını yıkadığı sırada silahlı saldırıya uğradı. Saldırgan, saldırının ardından olay yerinden koşarak, uzaklaştı. New York Polis Departmanı Detektifi Rodney Harrison, saldırının güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medya hesabında paylaştı.
New York Polis Departmanı 16.6.2020
New York Polis Teşkilatı suçlarla mücadele biriminin sivil şubesini kapattı
ABD'de New York Polis Teşkilatı (NYPD) suçlarla mücadele özel biriminin 600 kişilik sivil şubesini kapatma kararı aldığını açıkladı.
New York Polis Departmanı 9.6.2020
New York'ta protestocuya şiddet uygulayan polise 4 ayrı suçlama
New York Polis Departmanına (NYPD) bağlı olarak çalışan D'Andraia'nın dosyasını inceleyen savcılar, polis memuru hakkında "şiddet", "kötü niyet", "tehdit" ve "taciz"den suç duyurusunda bulundu.
New York Polis Departmanı 8.6.2020
New York Polis Teşkilatına küçük yaştaki azınlık mensuplarına kötü muamele uyarısı
NEW ABD'de New York Polis Teşkilatına (NYPD) yönelik şikayetleri değerlendiren Yurttaş Şikayetleri Gözden Geçirme Kurulu, çocuklara yönelik kötü muamele vakalarında ırkçı bir tutumun izlerinin görüldüğü uyarısında bulundu.
New York Polis Departmanı 7.6.2020
New York, polise ayrılan bütçede kesintiye gidecek
New York Polis Departmanı'nın 6 milyar dolarlık yıllık bütçesinde ne kadar kesintiye gidileceği konusunda detay vermeyen de Blasio, kesintinin sosyal hizmetlere ayrılacağını belirtti.
New York Polis Departmanı 4.6.2020
ABD'de ırkçılık karşıtı "George Floyd protestoları" 9. gününde
Vali Cuomo NYPD'den özür diledi Öte yandan salı akşamı yaşanan şiddet ve yağma olayları nedeniyle New York Polis Departmanı (NYPD) ve Belediye Başkanı Bill de Blasio'yu sert şekilde eleştiren New York Valisi Andrew Cuomo'nun NYPD'den özür dilediği belirtildi.
New York Polis Departmanı 2.6.2020
New York Valisi Cuomo'dan polise "yağmalamayı durduramadı" eleştirisi Açıklaması
NEW New York Valisi Andrew Cuomo, polisin dün gece kentteki yağmalamayı, işlenen suçları durduramadığını ve hayal kırıklığına uğradığını belirterek New York Polis Departmanından (NYPD) kenti korumasını istedi.
New York Polis Departmanı 2.6.2020
ABD'de George Floyd eylemcileri ile polis şefi el ele diz çöktü
ABD'de 25 Mayıs'ta, George Floyd'un polis şiddeti nedeniyle ölmesinin ardından ülke çapında başlayan eylemlerde, New York Polis Departmanı'nın (NYPD) Şefi Terence Monahan, George Floyd protestocularıyla dayanışma içinde el ele tutuşarak diz çöktü.
New York Polis Departmanı 31.5.2020
New York'ta "göstericilerin üzerine polis aracının sürülmesi" inceleniyor
NEW New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, New York polisinin (NYPD) dün akşam George Floyd için düzenlenen gösterilerde kendini frenlediğini ve olayların büyümesini engellediğini belirterek, "NYPD aracının göstericilerin üzerine sürülmesi olayı da inceleniyor.
New York Polis Departmanı 27.5.2020
ABD polisi tarafından boğularak öldürülen Floyd'un ailesinden ilk açıklama
ABD'nin Minnepolis eyaletinde George Floyd isimli siyahi şüphelinin polis tarafından nefessiz bırakılarak öldürülmesi sonrasında Floyd'un ailesi ilk kez konuştu.
New York Polis Departmanı: ABD'de binlerce kişi polis şiddetini protesto ettiNew York Polis Departmanı 27.5.2020
New York Polis Departmanı 27.5.2020
ABD'de binlerce kişi polis şiddetini protesto etti
ABD'nin Minnesota eyaletinin Minneapolis kentinde, George Floyd isimli bir siyahı öldüren polislerin işine son verilirken,binlerce kişi de polis şiddetini protesto etti.
New York Polis Departmanı 27.5.2020
ABD Minneapolis'te bir siyahinin ölümüne neden olan polislerin işine son verildi
NEW Minnesota eyaletinin Minneapolis kentinde, George Floyd isimli bir siyahiyi gözaltına alırken ölümüne neden olan polislerin işine son verildi.
New York Polis Departmanı 26.5.2020
ABD'de gözaltına alınan bir siyahinin ölümü, tepkilere neden oldu
NEW ABD'nin Minneapolis eyaletinde, polis tarafından gözaltına alınan George Floyd isimli bir siyahinin ölümü üzerine soruşturma başlatılırken, bu kişinin gözaltına alınma şekli tepkilere neden oldu.
New York Polis Departmanı 17.5.2020
ABD polisinden karantina gözaltısı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınının merkez üssü olan ABD'de polis, Kaleemah Rozier'i maske takmadığı için çocuğunun gözü önünde yaka paça gözaltına aldı.
New York Polis Departmanı: ABD polisinden karantina gözaltısıNew York Polis Departmanı 17.5.2020
New York Polis Departmanı 17.5.2020
ABD polisinden karantina gözaltısı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınının merkez üssü olan ABD'de polis, Kaleemah Rozier'i maske takmadığı için çocuğunun gözü önünde yaka paça gözaltına aldı.
New York Polis Departmanı 29.4.2020
ABD'de düzenlenen cenaze töreninde sosyal mesafe hiçe sayıldı
ABD'nin New York şehrinde koronavirüsten (Covid-19) hayatını kaybeden Ortodoks Yahudi topluluğunun ileri gelenlerinden Yahudi din adamı Chaim Mertz'i anmak için dün bir araya geldi.
New York Polis Departmanı 21.4.2020
New York'ta koronavirüs salgınından kaçan kişi adada mahsur kaldı
ABD'nin New York kentinde bulunan Jamaika Koyu'nda koronavirüs salgınından korunmak için gittiği bir adada mahsur kalan kanocu, bulduğu ağaç dallarıyla plaja 'Yardım edin' yazarak kurtuldu. New York Polis Departmanı (NYPD), kanocunun kurtarılma anlarını yayınladı.
Şu an buradasınız: New York Polis Departmanı Haberleri | New York Polis Departmanı Haber - Haberler - New York Polis Departmanı haberleri, son dakika new york polis departmanı haber ve gelişmeleri burada. New York Polis Teşkilatı'ndan Belediye Binası çevresinde temizlik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.8.2020 17:25:55. #1.14#
title