Neler Oluyor Hayatta sunucusu kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural kaç yaşında, nereli? Hakan Ural hayatı ve biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Neler Oluyor Hayatta sunucusu kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural kaç yaşında, nereli? Hakan Ural hayatı ve biyografisi!

Neler Oluyor Hayatta sunucusu kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural kaç yaşında, nereli? Hakan Ural hayatı ve biyografisi!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural başarılı performansı ile ekranlarda beğeni topluyor. Peki, Neler Oluyor Hayatta sunucusu kaç yaşında, nereli? Hakan Ural hayatı ve biyografisi nedir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural kimdir?

Sevilen TV programı Neler Oluyor Hayatta, izleyicilerin beğenisini topluyor. Merak konusu haline gelen Neler Oluyor Hayatta hakkında, Neler Oluyor Hayatta sunucusu Neler Oluyor Hayatta kimdir? Neler Oluyor Hayatta sunucusu Hakan Ural kaç yaşında, nereli? Hakan Ural hayatı ve biyografisi gibi konular merak ediliyor.

NELER OLUYOR HAYATTA SUNUCUSU HAKAN URAL KİMDİR?

Doğum tarihi: 10 Mayıs 1967

Kaç yaşında : 53yaşında

Nereli : İstanbul

Hakan Ural (d. 10 Mayıs 1967, İstanbul) Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Ceyhan Cem, babası şarkıcı Selçuk Ural'dır. Babası, 16 yaşına kadar çocuğu olduğunu kabul etmedi ancak 17 yaşına geldiğinde babasının velayetine geçti. Fındıkzade'de anneannesinin evinde büyüdü. Çocukluğunda ayakkabı boyadı, elektrikçide çalıştı, su sattı. 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı. Ardından Yeşilçam'dan üst üste teklifler almaya başladı. Fakat okulu nedeniyle Amerika'ya gitti, geldi. 19 yaşında Sibel Can ile evlendi, iki çocuğu oldu. İlk olarak 1986 yılında Banu Alkan ile birlikte oynadığı Mavi Yolculuk filmi ile tanınan Hakan Ural, 1987 yılında Serpil Çakmaklı, Harika Avcı, Oya Aydoğan gibi birçok isimle başrol oynadı. Sibel Can ile evliliği süresince emlakçılık yaptı.

1999'da sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırılan Hakan Ural, 3713 sayılı Şartlı Tahliye Yasası'ndan yararlanarak cezasının 5'te 2'sini yattıktan sonra tahliye edildi ve askere alındı. Acemi eğitimini Hatay'da yaptı, kalan aylarını da Van'da asker olarak geçirdi.

2010 yılında başrollerinde Kadir İnanır'ın oynadığı "İpsiz Recep" adlı dizide Burcu Kara, Nihat Nikerel, Mesut Akusta ile beraber rol aldı.

2009 yılında "Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi" adlı sinema filminde Aydemir Akbaş, Şafak Sezer, Ali Sürmeli ile birlikte oynadı.

2010 yılında Metro grubunun sahibi olan Galip Öztürk'e ait otellerin genel koordinatörlüğünü üstlendi.

2012 yılında "Araf Zamanı" adlı dizide, Saruhan Hünel, Selin Ortaçlı, Sermin Hürmeriç, Kürşat Başar, Burak Sergen ile beraber rol aldı.

2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan Kod Adı: K.O.Z. filminde oynadı. Cem Kurtoğlu'nun Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandırdığı filmde Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Günay Musayeva, Turgay Tanülkü, Orhan Kılıç, Hakan Ural, Yılmaz Gruda gibi oyuncular rol aldı.

2016 yılında Gürkan Uygun ve Ayça Varlıer'in olduğu Kehribar dizisinde Oğuz Doğu karakterini canlandırdı.

Su an Kanal D kanalinda Neler Oluyor Hayatta adli sabah programinda Nur Tuğba Namlı ile birlikte yorumculuk yapmaktadir.

Haberler.com - Gündem

Selçuk Ural, Hakan Ural, Asker, Gündem, Magazin, Güncel, Haber

title